Twitter tüm kullanıcılarının tweet etkinliğini görmesine izin veriyor

twitter-logo-230513

Twitter yayıncıların ve onaylı hesap sahiplerinin organik tweet’lerinin görüntülenme sayısını takip etmelerini geçtiğimiz ay mümkün kılmıştı. Şirket şimdi de bu verilerin daha geniş kitleler tarafından görüntülenmesinin önünü açtı ve analitik özelliğini sadece onaylanmış hesaplara özgü olmaktan çıkardı.

Tweet etkinliği paneline Twitter’ı İngilizce, Japonya veya İspanyolca kullanan ve iki haftayı aşkın süredir bir Twitter hesabına sahip olan kullanıcılar erişebilecek. Mikro blog servisi önümüzdeki günlerde diğer diller için de panele erişim imkanı sağlayacak. Şirket önümüzdeki dönemde tüm kullanıcılarının bu panelden faydalanabileceğinin sözünü vermeyi de ihmal etmedi. Tweet etkinliği panelinin daha geniş kapsamlı erişime açılmasıyla birlikte tweet’lerinin temelde kaç kişiye ulaştığını merak edenler sorularına cevap bulmuş olacak.

iPhone 13 serisi Sinematik mod ile profesyonel kamera cebe girecek

Salı akşamı gerçekleştirilen iPhone 13 tanıtım etkinliğinde Apple, çok yakında piyasaya çıkacak tüm iPhone'lar için ilginç bir yeni özellik duyurdu. Bu özellik Sinematik mod...

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...