Twitter otomatik hesaplar için bilgilendirici etiketi deniyor

Bir bot hesap ile etkileşim kurup kurmamaya daha rahat karar verebilirsiniz

Twitter perşembe günü yaptığı açıklamada, otomatik hesaplar veya “bot” olarak nitelendirebileceğimiz hesaplar için tanımlayıcı etiketler çıkarmaya başladığını kaydetti. Şirket, konuyla ilgili Sıkça Sorulan Sorular sayfasında, “Twitter’da görebileceğiniz otomatik hesap örnekleri arasında aşı randevularını ve afet erken uyarı sistemlerini bulmanıza yardımcı olan botlar yer alır.” dedi. “Bu hesaplar size otomatik olduklarını bildirdiğinde, onlarla etkileşime geçtiğinizde amaçlarını daha iyi anlıyorsunuz.”

Başlangıçta, Twitter’ın test olarak nitelendirdiği denemede, etiketleri hesaplarına uygulayabilmek için az sayıda geliştirici davet edilecek. Etiketleri etkinleştiren testteki hesaplar için profil sayfalarında ve hesaplar için tweet’lerin kendisinde bir “Otomatik” etiketi görünecektir. Twitter, tüm geliştiricilerin etiketleri yıl sonuna kadar kullanabileceklerini söylüyor.

Kullanıma sunma işlemi, daha önce vaat edilen temmuz ayına göre biraz daha geç başlıyor. Ayrıca Twitter, ölen insanları anmaya yönelik bir etiket üzerinde çalışıyor. Son gelen haberler, söz konusu etiketin bu yıl içinde kullanıma sunulması şeklindeydi. çıkması planlanıyordu.

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...