Manşetler

Twitter iOS ve Android uygulamalarını güncelledi, arama ve Keşfet özelliklerini zenginleştirdi

Twitter hem iOS hem de Android uygulamasını güncelledi. Güncelleme arama işlevini iyileştirilmesi ve yeniden tasarlanmış Keşfet arayüzüyle birlikte geldi. Keşfet bölümüne eklenen Aktivite bölümü sayesinde takip ettiklerinizin hangi tweet’leri retweet ettiğini veya favorilerine eklediğini görebilirsiniz.

Twitter gündemi oluşturan başlıkları veya önemli haberleri takip etmeyi daha kolay hâle getirmiş. Kullanıcı sadece birkaç dokunmayla ilgili içeriği görme fırsatına erişiyor. Twitter kullanıcılarını arama işlevi de daha kolay hâle getirildi. Servis, takip ettiğiniz kişilerin adını, soyadını veya kullanıcı adını yazmaya başlamanızdan itibaren otomatik tavsiyeleri dökmeye başlıyor. Son olarak, itme bildirimleri de Etkileşimler bölümüne getirilmiş. Her iki platformda da bir paylaşımınız başkaları tarafından favorilere eklendiğinde, retweet edildiğinde veya yeni takipçi kazandığınızda bildirimler alabileceksiniz.

Twitter’ın yeni sürümünü indirmek için sahip olduğunuz telefonun platformuna göre aşağıdaki bağlantılardan herhangi birisini takip edebilirsiniz.

İlgili – Google Play Store
İlgili – iOS App Store
İlgili – Twitter Blog

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER