Twitter iOS ve Android uygulamaları için yeni bir güncelleme çıkardı. Bu güncellemeyle birlikte kullanıcılar arasında gerçekleşen sohbetler daha düzgün bir görünüme kavuştu, her bir seferde tek bir tweet görmek yerine birbirine bağlanmış ve karşılıklı sohbet oluşturmuş tweet’lerin hepsini tek bir ekranda görmek mümkün oluyor.

twitter-tweet-sohbet-290813Ana ekranda herhangi bir sohbetin son üç tweetini görmek mümkün olurken buna dokunulduğunda tüm sohbeti görme fırsatına erişiliyor. Ayrıca sohbetler dikey mavi çizgiyle işaretleniyor, böylelikle kronolojik sıralamaya uymayan tweet’lerin ayırt edilmesi sağlanıyor.

Güncellemeyle birlikte rahatsız edici içeriğe sahip olan tweetleri şikayet etme fırsatı sunulurken giriş doğrulama işlemiyle ilgili olarak yaşanan hataları çözen çeşitli düzeltmeler de bu güncellemede yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Netflix Android uygulamasında indirilen içerikleri yönetmek kolaylaşıyor

Twitter’ın iOS ve Android uygulamalarını iTunes App Store ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Detaylar aşağıdaki ilgili bağlantıda yer alıyor.

İlgili >> Twitter Blog

1 YORUM

  1. hala aynı sorun devam ediyor bilgisayar giriş doğrulama telefon geçici kod istiyor düzelmicek mi bu sorun kaç gündür hesabıma giremiyorum

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz