Twitter gece modu çok yakında masaüstüne geliyor

twitter gece modu
Görsel: 9to5Google

Twitter mobil uygulamalarına “gece modu” olarak adlandırılan koyu renkli arka plan seçeneğini geçen yıl getirmişti. Böylelikle gece vakti sosyal ağda takılmayı seven veya tercihi koyu renkler olan kullanıcıları memnun etmişti. Şimdi aynı imkan masaüstü kullanıcılarına da sunulmak üzere.

9to5Google sitesinin belirttiğine göre, profil fotoğrafınıza tıkladığınızda açılan menü içinde bu tarz bir seçenek yer alıyor. Ne var ki, söz konusu özellik şu anda kısıtlı sayıda kullanıcı tarafından test ediliyor. Bu nedenle henüz karşınıza çıkmayabilir. TheNextWeb‘in belirttiğine göre, bir Twitter yetkilisi şirketin masaüstüne gece modunu getirme özelliğini test ettiğini doğruladı.

Twitter gece modu özelliğinin masaüstüne ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Ancak bu özelliği hemen kullanmak isteyenler için, Chrome’da bunu yerine getiren bazı eklentilerin olduğunu hatırlatalım.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...