Twitter gece modu çok yakında masaüstüne geliyor

twitter gece modu
Görsel: 9to5Google

Twitter mobil uygulamalarına “gece modu” olarak adlandırılan koyu renkli arka plan seçeneğini geçen yıl getirmişti. Böylelikle gece vakti sosyal ağda takılmayı seven veya tercihi koyu renkler olan kullanıcıları memnun etmişti. Şimdi aynı imkan masaüstü kullanıcılarına da sunulmak üzere.

9to5Google sitesinin belirttiğine göre, profil fotoğrafınıza tıkladığınızda açılan menü içinde bu tarz bir seçenek yer alıyor. Ne var ki, söz konusu özellik şu anda kısıtlı sayıda kullanıcı tarafından test ediliyor. Bu nedenle henüz karşınıza çıkmayabilir. TheNextWeb‘in belirttiğine göre, bir Twitter yetkilisi şirketin masaüstüne gece modunu getirme özelliğini test ettiğini doğruladı.

Twitter gece modu özelliğinin masaüstüne ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Ancak bu özelliği hemen kullanmak isteyenler için, Chrome’da bunu yerine getiren bazı eklentilerin olduğunu hatırlatalım.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...