Teknoblog Mobil

Turkcell’den yeni bir VINN 3G modem: E182E

4
PAYLAŞ

turkcell-vinn-e182e (300 x 224)Turkcell’in ilk etapta sunduğu VINN adlı 3G modemler Huawei’nin E176 ve E180 modellerinden oluşuyordu. 7.2 Mbps veri indirme hızını destekleyen bu modellere daha hızlı veri indirme hızı sunan yeni bir model E182E eklendi.

Turkcell tarafından dünyanın en hızlı USB modemi olarak lanse edilen  yeni VINN modem 21 Mbps’lik veri indirme ve 5.76 Mbps’lik veri yükleme hızını destekliyor. 189 USD + KDV’lik satış fiyatına sahip olan Turkcell VINN modem Turkcell satış noktalarında müşterileri bekliyor. 1 GB, 4 GB ya da 8 GB kotalı paketleri ise 29, 39 ya da 69 TL’lik aylık ödemelerle satın almak mümkün.

İlgili – Turkcell

 • Fatih ÇIĞRIKÇI

  Turkcell gerçekten de internet dünyasında büyük bir atılım yaptı.Diğer hatların usb girişli internet paketlerine nispeten daha cazip ve albenisi daha yüksek bir şey ortaya koydu.Fakat bunu öğrenmek istiyorum ben.İnternet kullanıcıları 4 GB lık VINN aldıklarında bu kotayı aşmamak için çok kısıtlı mı kullanmaları gerekecek interneti yoksa genel anlamda günlük e-postalarını okumaya günlük 8-10 tane multimedia diyebileceğimiz uygulamaları indirme ve webten haber okuma gibi işleri de yapması mümkün mü ?Yani 4 GB VINN internette ne kadar bir işlem yapma özgürlüğü tanıyor?

 • Erol karsaklı

  Satıldığını sanmıyorum.Turkcell extralarda hiç gelmediği bildiriliyor.Sitesinde fiyat yok.Sanırım daha satışı yapılmıyor.

 • yasemin bostancı

  ben sizlere vınn aldım ama limitini bilmediğim için sorduğum halde alakasız abuk subuk cevaplar aldım

 • buse

  bende vınn kullanıyorum ama memnun değilim 2 yıllık sözleşme yapıldığı için iptal de edemiyorum ilk faturam gelmedi daha ama 4gb kullanıoruz 10 günde 4gb lık limitimiz dolmuş neden böle oldu bi anlam veremedik. . .