Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Turkcell’den yeni bir Android telefonu: Turkcell T11

Turkcell’den yeni bir Android telefonu: Turkcell T11

PAYLAŞIN

Geçtiğimiz yılın ortalarında tanıtılan Turkcell T20 modeliyle iyi bir satış grafiği yakalayan Turkcell, kendi markasını taşıyan Android cihazlarına bir yenisini daha ekledi. Turkcell T11, Turkcell T20’den biraz daha ucuz olan satış fiyatıyla akıllı telefonla buluşmak isteyenleri bekliyor.

Turkcell T11’de 2.8 inç’lik, 320 x 240 çözünürlüklü dokunmatik ekran, 3.2 megapiksel kamera, 256 MB RAM, 16 GB’a kadar destek veren microSD kart yuvası, Wi-Fi, GPS gibi teknik özellikler bulunuyor. Sanal dokunmatik klavyeye sahip olan T11’de MP3 çalar, push e-posta desteği gibi nitelikler de bulunyor. Turkcell, T11’i satın alanlara 3 aylık Mobil TV üyeliği de hediye ediyor. Turkcell T11’in peşin satış fiyatı 389 TL olarak belirlendi. Telefon hakkında daha fazla ayrıntıyı ve hazırlanmış özel teklifleri yazının devamında yer alan basın bülteninde bulabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

Turkcell’den standart telefon fiyatına ‘her şey dahil’ akıllı telefon: T11

Turkcell, yeni Android telefonu Turkcell T11 ile tüm cep telefonu kullanıcılarına,  sadece 389 TL’ye iletişim dünyasının yeni trendi olan akıllı telefonlara geçme fırsatını sunuyor . Üstelik T11’in bu fiyatına içinde  şık aksesuar setiyle birlikte 3 ay boyunca konuşma, internet, Mobil TV ve müzik de dahil.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 300 binden fazla satış rakamına ulaşarak Türkiye’nin en çok satan ikinci akıllı telefonu olan T serisinin yeni üyesi Turkcell T11’i müşterilerine sundu. Her an her yerden Turkcell 3G hızında mobil internet olanağı sağlayan Turkcell T11, 389 TL’ye Turkcell’lilerle buluşacak. Üstelik World’e özel 12 taksit seçeneği ve 3 ay boyunca her ay her yöne 250 dakika konuşma, 250 MB internet, Mobil TV ve toplam 50 şarkı  ve Türkiye’de ilk kez Turkcell’le üçlü aksesuar seti ile. Dileyenler Turkcell T11’e ayda 14.90 TL’den  başlayan kontratlı tekliflerle de sahip olabilecek.

Android 2.3.5 işletim sistemi ile gelen Turkcell T11, 2.8 inç boyutunda 320×240 (QVGA) çözünürlüklü dokunmatik ekrana ve 3.2 MP dijital zoom’lu kameraya sahip. Yaklaşık 100 gramlık hafif bir telefon olan T11’in 256MB RAM’i ve sanal QWERTY klavyesi bulunuyor. Wi-Fi, GPS alıcısı, sesli arama ve sesli mesaj, MP3 çalar, Push e-posta,16 GB Micro SD ve döndürülebilir ekran gibi özelliklere sahip Turkcell T11,   kutudan yüklenmiş olarak çıkan pek çok Turkcell uygulaması ile de  kullanıcısının hayatını kolaylaştırıyor ve değer katıyor . ZTE işbirliği ile üretilen Turkcell T11dahili Yakın Alan İletişimi (NFC) ve ön yüklü gelen Cep-T Cüzdan uygulaması ile temassız işlem ve mobil cüzdan olanağı da sağlıyor.

Emre Sayın: Turkcell T11 akıllı telefon deneyimini cazip fiyat-kalite dengesiyle geniş kitlelere taşıyor

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Bilgiye erişimde fırsat eşitliği vizyonuyla en makul fiyatlara akıllı telefon deneyimi sunduğumuz Turkcell T serisi cihazlar, bugüne kadar 300 binden fazla sattı. T10 ve T20’nin gördüğü bu büyük ilginin ardından şimdi de akıllı telefon deneyimini fiyat-kalite dengesi açısından zirveye taşıyan Turkcell T11’i müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Turkcell’liler yeni akıllı telefonumuz T11 ile standart telefon fiyatına Turkcell 3G kalitesiyle en iyi mobil internet deneyimini yaşayacak, sosyal ağlar üzerinden her an her şeyi paylaşabilecek, yurtiçinde 60 binden fazla noktada temassız ödeme yapabilecek, müziğini, televizyonunu cebinde taşıyacak, ön yüklü olarak gelen Turkcell uygulamaları sayesinde hayatları kolaylaşacak”

Beklentilere uygun 3 farklı seçenek

Turkcell’liler T11’lerine herhangi bir taahhütte bulunmadan 389TL karşılığında sahip olabiliyorlar. Üstelik T11 aksesuar setiyle birlikte bu fiyata 3 ay boyunca her ay her yöne 250 dakika konuşma, 250 MB internet, Mobil TV ve Turkcell Müzik’ten toplam 50 şarkı indirebilme olanağı da dahil. Dileyenler World’e özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatından da yararlanabiliyor.

Turkcell’in en yeni akıllı telefonuna en uygun koşullarla kavuşmak isteyenlere sunduğu bir diğer seçenek de, Turkcell T11’i 24 ay boyunca tarifeye ek ayda yalnızca 14,90 TL’ye sahip olmak. Bu teklife 3 ay boyunca ücretsiz 250 MB internet de dahil.

Turkcell T11’e internet paketiyle birlikte sahip olmak isteyenler ise 24 ay boyunca ayda sadece 27,5 TL’ye T11’lerini her ay 250MB internet paketi ile kullanabilecek.

Turkcell T11’in tüm teklifleri, şık tasarımlı kılıf, arka kapak ve ekran koruyucusundan oluşan aksesuar seti hediyesiyle geliyor.

1 YORUM

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz