Eğlence

Turkcell TV Plus NBA maçlarının yayın hakkını da aldı

turkcell tv plus

turkcell tv plusTurkcell TV Plus, İngiltere Premier Lig’den sonra NBA maçlarını da yayınlama hakkını elde etti. Turkcell?in televizyon, bilgisayar veya mobil cihazlardan izlenebilen kişisel TV platformu Turkcell TV Plus, dünyanın en iyi basketbol ligi NBA?in Türkiye?deki resmi yayıncısı oldu. Turkcell Platinum aboneleri, NBA heyecanını ücretsiz yaşama fırsatı yakalayacaklar.

Anlaşma sayesinde artık basketbolseverler, dünyanın en iyi basketbolcularının yer aldığı NBA heyecanını Turkcell TV Plus’tan takip edebilecek. Turkcell TV+ aboneleri, NBA’i yüksek yayın kalitesiyle ister evlerindeki televizyonlardan ya da bilgisayarlarından, ister diledikleri yerde cep telefonları veya tabletlerinden izleyebilecekler. Turkcell Platinum aboneleri ise NBA heyecanını ücretsiz olarak yaşayacaklar. Ayrıca, Turkcell’in fiber internet kullanıcıları 4K Ultra HD teknolojisini destekleyen TV+ kutuları sayesinde kendilerini basketbol sahasındaymış gibi hissedecek.

Turkcell TV+, basketbolseverler için önemli olan iki özelliği bir arada sunuyor. Kayıt Etme özelliği ile kaçırılan maçları yeniden izleme fırsatı verirken, Geriye Alma özelliği sayesinde de dünyanın en iyi smaçlarının ve bloklarının tekrarını izleme şansını da basketbol izleyicilerine sunuyor.

Turkcell TV Plus’ta açılacak HD spor kanalından sezon boyunca 200’ü aşkın NBA maçı canlı olarak yayınlanacak. Turkcell TV+’ın sunacağı spor ve aile paketleri sayesinde Premier Lig gibi NBA heyecanı ve coşkusu da her an sporseverlerle olacak.

Turkcell TV Plus’ta bu hafta sonu 5 maç canlı yayınlanacak

NBA’in son şampiyonu Cleveland Caveliers’ın New York Knicks ile oynadığı maçla açılan Turkcell TV+’taki NBA sezonunda, bu hafta 8 takım, 5 canlı maç yayınıyla basketbolseverlerle buluşacak. Bu haftanın açılışında Denver Nuggets ile Toronto Raptors, 31 Ekim saat 02.30’da Air Canada Center’da kozlarını paylaşacak.  

NBA’de bu hafta

 • 31 Ekim Pazartesi, 02:30
  Denver Nuggets-Toronto Raptors    
 • 1 Kasım Salı, 05:00
  Golden State Warriors-Portland Trail Blazers         
 • 2 Kasım Çarşamba, 03:00
  Chicago Bulls-Boston Celtics
 • 3 Kasım Perşembe, 05:30
  Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors     
 • 4 Kasım Cuma, 03:00
  New York Knicks-Chicago Bulls        
İLGİLİ HABERLER