Turkcell’den PUBG Mobile sevenlere özel oyun paketleri

Dünyada ve Türkiye’de en çok ilgi gören oyunlardan biri olan PUBG Mobile için Turkcell dikkate değer bir girişimde bulundu. Turkcell ve Tencent Games arasında, mobil cihazlara özel bir işbirliği yapıldı. İş birliği sayesinde Turkcell‘in sunacağı Gaming paketleri sayesinde PUBG Mobile, Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duyulmadan mobil cihazlarla her yerden oynanabilecek.

Turkcell dünyayı peşinden koşturan macera oyunu PUBG’nin dünyasına dikkate değer bir giriş yapıyor. Oyunu geliştiren Tencent Games ile yapılan anlaşma çerçevesinde, milyonlarca kişi tarafından takip edilen PUBG Mobile heyecanı Wi-Fi bağlantısına gerek olmadan, her yerden kesintisiz yaşanabilecek. Mobil cihazlara özel sunulan paketlerle, Turkcell’liler internet paketlerinin bitmesi endişesine kapılmadan istedikleri noktada oynama imkanına sahip olacaklar.

Tarifelere ek olarak alınabilecek Turkcell Gaming paketleri altında PUBG Mobile severlere iki ayrı alternatif sunuluyor. “Oyna” paketinde PUBG Mobile’da geçerli 3 GB internet yer alıyor. Hem PUBG Mobile heyecanı yaşamak hem de tanınmış ve takip edilen diğer oyuncuları izlemek isteyenlere ise “Oyna İzle” paketi sunuluyor. Bu ek pakette PUBG Mobile ve Youtube’da geçerli toplam 5 GB internet bulunuyor.

Oyun meraklılarına özel Turkcell Gaming paketleri

Turkcell’in belirttiğine göre, oyun dünyasında bir ilk olan bu işbirliğinin ardından Turkcell Gaming, yeni oyunlar ve işbirlikleriyle daha da zenginleşecek. Böylece Turkcell’liler her geçen gün büyüyen bu alandaki en beğenilen oyunları daha yakından takip edebilecek.

Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymadan kesintisiz eğlence imkanı sunan ve internetin bitmesi endişesini ortadan kaldıran bu paketlere sahip olmak için “Oyna” veya “Oyna İzle” yazıp 2200’a mesaj göndermek yeterli olacak.  9 TL’ye sunulan “Oyna” paketi ve 19 TL’ye satın alınabilen “Oyna İzle” paketi aynı zamanda Turkcell mağazalarından, Turkcell müşteri hizmetlerinden ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden de alınabilecek.