Teknoblog Mobil Turkcell iPhone 3GS paket fiyatlarını açıkladı

Turkcell iPhone 3GS paket fiyatlarını açıkladı

PAYLAŞIN

iphone-3gs-turkcellİki gün sonra iPhone 3GS’e kavuşuyoruz. Yine Vodafone ve Turkcell iPhone 3GS’i pazarlayacak. Bu iki operatörden Turkcell iPhone 3GS için belirlediği tarifeleri açıkladı.

Büyük, Orta, Küçük, Mini, Süper Mini ve Kurumsal olmak üzere altı farklı iPhone 3GS paketi bulunuyor. Fiyatlara bakacak olursak iPhone 3GS, iPhone 3G’nin geçen seneki lansman fiyatlarına göre biraz daha pahalıya geliyor. Ancak iPhone 3GS’in yeni bir ürün olduğunu göz önünde bulundurursak bu fiyat farkını normal karşılayabiliriz. Süper Mini ve Kurumsal paketlerde başlangıç ücreti alınmıyor, bütün masraf aylık ücretlere yansıtılmış görünüyor. 16 GB kapasiteli bir iPhone 3GS’i Küçük Paket üzerinden alırsanız, telefonun size toplam maliyeti 2299 TL oluyor. iPhone 3GS’e 719 avrodan başlayan fiyatlarla, iPhone 3G 8 GB’a ise 599 avro karşılığında kontratsız sahip olmak mümkün. Ayrıca iPhone 3G’nin de yüzde 70 indirimli satılacağı iddia ediliyor. Yazının devamında iPhone 3G 8 GB, iPhone 3GS 16 GB ve iPhone 3GS 32 GB’a ait fiyat tarifelerini bulabilirsiniz.

iphone-3gs-fiyatlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Şirketler KRACK Wi-Fi güvenlik açığı karşısında neler yapıyor?

1 YORUM

  1. Eskisini almak makul gelmiyor. Yeni Iphone 3GS almak lazım alınacaksa… özellikleri de epey geliştirilmiş..Turkcell garantisiyle almak en mantıklısı…

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz