Teknoloji

Türk Telekom ve Vestel iş birliğiyle Venus V5 satışa sunuldu

Türk Telekom, Vestel iş birliği ile,  özel olarak Manisa Vestel City’de üretimi gerçekleştirilen Türk Telekom Venus V5’i satışa sundu. Sadece Türk Telekom mağazalarında satışa sunulan, 5 inç Incell HD ekranlı Türk Telekom Venus V5, şık tasarımı ve üstün performansının yanı sıra 999 TL’lik uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Ayrıca Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom Venus V5’e “Fırsat Bu Fırsat” kampanyasıyla peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla sahip olabilecek.

Türk Telekom’a özel olarak Vestel tarafından üretimi gerçekleştirilen Türk Telekom Venus V5, Türk Telekom’un uygulamalarıyla birlikte müşterileriyle buluşuyor. Türk Telekom’un geliştirdiği, Türkçeye özel akıllı klavye TAMBU uygulaması ile birlikte sunulan akıllı telefon ayrıca Türkiye’nin yeni müzik platformu Muud, sesli ya da görüntülü görüşme imkânı sunan Wirofon ve yeni nesil TV hizmeti Tivibu uygulamaları ile birlikte geliyor.

Türk Telekom Venus V5, ayrıca üstün teknik özellikleri ile de öne çıkıyor. 5 inç ‘Incell’ teknolojisine sahip HD ekranı ile gerçekçi ve canlı renkler sunan Türk Telekom Venus V5, Qualcomm işlemci ve 3 GB RAM sayesinde yüksek performans sağlıyor. Metal arka kapak tasarımının çerçevelediği zarif 2.5D kavisli ekran, kullanıcı deneyimini en üst noktaya çıkarmak üzere tasarlandı. Türk Telekom Venus V5 LTE Cat6 modem ile daha hızlı internet imkânı sunarken, 3.050 mAh’lik bataryasıyla uzun saatler boyunca kullanım fırsatı sunuyor. Ayrıca Türk Telekom Venus V5 çift flaşlı 13 MP arka ve 5 MP ön kamerasının yanı sıra otomatik odaklama teknolojisi de sunuyor.

İLGİLİ HABERLER