Eğlence

Türk Telekom’un müzik servisi Muud’un sunduğu avantajlar ve abonelik fiyatları

türk telekom muud

Türk Telekom’un müzik dinleme servisi Muud olarak belirlenen yeni adıyla ve operatör bağımsız olarak 2017 yılında herkesin kullanımına açılmıştı. Türk Telekom’un belirttiğine göre, Muud çevrimdışı müzik dinleme imkanının yanı sıra, diğer dijital müzik platformlarında olmayan çok önemli bir avantajı kullanıcılarına sunuyor.

Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar, ücretsiz üye olduklarında, bir ay boyunca istedikleri 1000 yerli şarkıyı reklamsız dinleyebilecekler. Muud kullanan Türk Telekom mobil aboneleri ise milyonlarca şarkıyı diledikleri yerde internet paketlerinden harcamadan sınırsız ve özgürce dinleyebilecek.

Türk Telekom, Muud’un yaşayan canlı bir dijital platform olarak tasarlandığına dikkat çekiyor. Dijitalleşmeyle birlikte müzikseverlerin daha da artan beklenti ve taleplerine göre yenilenen ve geliştirilen Muud, yalın bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Mobil cihazların yanı sıra masaüstü bilgisayarlar üzerinden de müzik dinlemeye imkan sağlıyor. Akıllı sistemi ile kullanıcıların seçimlerine ve içinde bulundukları ruh haline göre şekillenen özel listeler de barındırıyor.

Ayrıca yerli ve yabancı müzik piyasalarındaki son gelişmeler, en son çıkan albümler, konser bilgileri, çok özel sanatçı röportajları, en beğenilenler, en çok dinlenenler listesi gibi müzik endüstrisine ait her şey Muud’da yer alıyor. Kullanıcılar, seçtikleri müzik türüne göre şarkı sözlerini, albümleri, listeleri ve etkinlikleri tek adresten takip edebilecek.

Muud tüm operatör aboneleri tarafından kullanılabiliyor

Operatör bağımsız olarak herkesin kullanımına açık olan Muud, çevrimdışı müzik dinleme imkânı ile beraber, diğer dijital müzik platformlarında olmayan çok önemli bir avantajı kullanıcılarına sunuyor. Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar, sadece abone olarak ay boyunca bin yerli şarkıyı ücretsiz dinleyebilirler. Muud Premium abonesi olan kullanıcılar sınırsız yerli-yabancı şarkıyı dinler ve çevrimdışı özelliklerinden yararlanabilirler. Muud’da ilk ay Premium abonelik hizmeti ise ücretsiz olarak sunuluyor.

Türk Telekom Muud özellikleri

Türk Telekom Muud, geniş bir müzik kütüphanesi sunarak kullanıcıların yerli ve yabancı milyonlarca şarkıya erişmelerini sağlıyor. Sürekli güncellenen bu zengin arşivde her müzik zevkine hitap eden şarkılar bulmak mümkün. Ücretsiz ve Premium üyelik seçenekleriyle herkesin ihtiyacına göre özelleştirilebilen bir hizmettir. Ücretsiz üyelik kullanıcıları, ayda 1000 yerli şarkıyı dinleyebilirken; Premium üyelik tüm şarkıları sınırsız bir şekilde dinleme imkanı sunuyor.

Muud’un “Sadece Sana Özel” ilkesiyle geliştirilen Keşfet özelliği, müzik zevkine ve ruh haline göre önerilerde bulunuyor. Özelleştirilmiş müzik deneyimi, dinleyicinin beğenilerine uygun şarkıları veya listeleri keşfetmesini kolaylaştırıyor. Gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde, kullanıcılar istedikleri türde müzikleri veya listeleri hızlı bir şekilde bulabilirler. Bu kişiselleştirme özelliği her iki üyelik türünde de mevcuttur, fakat Premium üyeler bu özellikleri sınırsızca kullanabilirler.

Platform, sadece müzik dinlemeyi değil, aynı zamanda bir müzik deneyimini de vaat ediyor. İnternet paketinden harcamadan müzik dinleyebilme imkanı, yalnızca Türk Telekom mobil müşterileri için geçerli ve her iki üyelik seçeneğinde bulunuyor. Ücretsiz üyelikte reklamlarla karşılaşılabilir ve şarkıları çevrimdışı dinlemek mümkün değil. Buna karşın, Premium üyelik reklamsız bir deneyim, HD ses kalitesi ve çevrimdışı dinleme gibi ekstra özellikler sunuyor.

Türk Telekom Muud Premium aylık fiyatı nedir?

Muud Premium, ilk 1 ay ücretsiz. Daha sonra ise ayda 39.99 TL yerine sadece 24.99 TL’ye sunuluyor. Buradan ödeme kanalları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Premium kullanıcılar, şarkı atlama, şarkı indirme ve sınırsız dinleme gibi özelliklere erişebilirler. Yüksek ses kalitesi ve reklamsız kullanım, Premium paketle mümkün olan ekstra avantajlardır. Bu özelliklerin tamamı, ücretsiz üyelikte belirli bir kota ile veya hiç sunulmamaktadır, bu da müzik severlere kesintisiz bir müzik deneyimi için Premium üyeliği cazip hâle getiriyor.

Güncelleme

Bu haber makalesi 12.04.2024 tarihinde, en güncel bilgilerle birlikte güncellenmiştir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER