Türk Telekom Mobil Dergi Nisan 2016 sayısında neler var?

türk telekom

Türk Telekom’un dijital mobil teknoloji dergisi Türk Telekom Mobil Dergi’nin Nisan 2016 sayısı yayınlandı. Türk Telekom’un 4.5G reklamında oynayan ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo‘nun kapağını süslediği bu ayki sayıda Türk Telekom 4.5G servisiyle ilgili bilmek istedikleriniz yer alıyor.

1 Nisan 2016 tarihinden itibaren sunduğu fırsatlardan yararlanmaya başladığımız 4.5G servisiyle hayatımıza nelerin gireceği Nisan 2016 sayısının Ayın Konusu bölümünde yer alıyor. Ayrıca bu bölümde GiGA 4.5G servisiyle ilgili detayları da bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 4.5G nedir, neler getirecek, hayatımızda neleri değiştirecek?

İnceleme bölümünde geçtiğimiz ay Türkiye’de satışa çıkan Samsung Galaxy S7 edge ve Türk Telekom Honor 7 Android telefonlarının detaylı incelemeleri yer alıyor.

İpucu bölümünde iOS 9.3 güncellemesiyle birlikte iPhone ve iPad’lere gelen Night Shift ve Kilitli Notlar özellikleri inceleniyor. Ayrıca iPhone ve Android telefonlarda 4.5G ayarlarının nasıl yapılacağı da bu bölümde yer alıyor. Son olarak Android cihazında Chrome internet tarayıcısının verimliliğini artırma yolları da Mobil Dergi’nin bu ayki sayısında anlatılıyor.

Uygulama bölümü de dopdolu. Wirofon uygulamasıyla mobil cihazınızı nasıl sabit telefon gibi kullanabileceğiniz anlatılırken Trivia Crack ve Clash Royale gibi popüler oyunların incelemeleri de bu bölümde bulunuyor.

Hızlı Bakış bölümünde Apple’ın geçtiğimiz ay tanıttığı ve bu ayın başı itibarıyla Türkiye’de de satışa sunulacak iPhone SE ve iPad Pro 9.7 hakkında bilmeniz gereken en önemli bilgileri bulabilirsiniz.

Mobil Dergi’nin Nisan 2016 sayısını ve daha önceki sayılarını iOS ve Android uygulamalarından ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Aşağıdaki kaynak bölümünden uygulamaları indirebilirsiniz.

Sony Xperia Pro-I en gelişmiş kamera deneyimini telefona taşıyor

Sony, Xperia Pro-I adını taşıyan en yeni telefonunu gözler önüne çıkardı. Telefonun adındaki I harfi İngilizcede "görüntü" anlamına gelen "image" kelimesini temsil ediyor. Xperia...

Vodafone Her Şey Yanımda ile e-ticarette zirveyi hedefliyor

Vodafone, dört yıl önce hayata geçirdiği Yanıma uygulaması kapsamındaki hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Tüm kategorilerde hizmet veren Her Şey Yanımda isimli çevrimiçi alışveriş...

YouTube Shorts fonu şimdi Türkiye’ye açıldı

YouTube, Ekim ayından itibaren kısa video içerik üretimini teşvik etmek amacıyla YouTube Shorts Fonu’nu Türkiye’de de kullanacağını açıkladı. Shorts formatında yaratıcı ve benzersiz videolar üreten içerik...

Anker’den MagSafe uyumlu yeni MagGo serisi ve ilk üyeleri

MagSafe Battery Pack, MagSafe Cüzdan Kılıf veya MagSafe Duo Şarj Cihazı gibi birkaç Apple sertifikalı MagSafe aksesuarından farklı alternatif arayanlar için Anker gibi üçüncü...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun