Teknoloji

Türk Telekom’dan oyunseverler için Xbox Game Pass hediyeli fiber internet

türk telekom fiber internet xbox game pass
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Türk Telekom, 100 Mbps’ye kadar hızlı limitsiz fiber internet paketlerinden satın alan oyunseverlere, oyun dünyasından cazip hediyeler sunduğunu açıkladı. Şirketin yayınladığı açıklamaya göre, yeni kampanyasında, 24 ay Türk Telekom’da kalma sözüyle limitsiz fiber internet paketlerine ek olarak pek çok hediye sunuyor.

Türk Telekom’un Microsoft ile iş birliğiyle oyunseverler, 100’ün üzerinde “yüksek kaliteli konsol ve bilgisayar oyunundan” oluşan Xbox Game Pass Ultimate paketi ile 3 ay boyunca Xbox Game Pass kütüphanesindeki tüm oyunları ücretsiz kullanabiliyorlar. Oyuncular, Xbox Game Pass Ultimate ile Microsoft’un kendi geliştirdiği Minecraft, Age of Empires gibi oyunları yüklendiği ilk gün indirme şansı buluyorlar.

Her ay Türkiye’de ve dünyada popüler olan 2 ila 4 adet oyunu ücretsiz satın alma imkânına ve Microsoft Store’da yüzde 75’e varan indirimlere erişebiliyorlar. Ayrıca Xbox Game Pass Ultimate üyeleri, Xbox Game Pass kitaplığındaki oyunlarda yüzde 20’ye varan indirime ek olarak ilgili oyun eklentilerinde ve ürünlerinde yüzde 10 indirim kazanıyorlar.

Dileyen oyuncular ise Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’daki 3 bin adet PC/Mac ya da konsol oyunlar, Free to Play paketler ve oyuncu ekipmanı arasından seçtikleri üründe kullanabilecekleri 150 TL’lik Playstore Cüzdan Kodu’ndan faydalanabiliyorlar.

Paylaş:
İLGİLİ HABERLER