Teknoblog İnternet TTNET WiFi hizmeti “Uçan İnternet” adıyla yeniden düzenlendi

TTNET WiFi hizmeti “Uçan İnternet” adıyla yeniden düzenlendi

Bir süredir gazete ve TV’lerde rastladığımız ve ne olduğunu merak ettiğimiz “Uçan İnternet”in ne olduğu sonunda ortaya çıktı. TTNET WiFi servisini yeniden düzenleyerek “Uçan İnternet” tabiriyle yeniden karşımıza çıkardı. Daha önce McDonalds, Starbucks gibi cafelerde, Varan, Ulusoy terminallerinde ve otellerle tatil köylerinde sunulan TTNET WiFi hizmeti de her geçen gün giderek daha fazla noktaya yayılıyor.

TTNET WiFi sitesi de bu yeni reklam kampanyası kapsamında yenilendi. Yeni sitede WiFi hizmetinin sunulduğu bütün noktalar harita üzerinden görüntülenebiliyor. Bu çok hoşumuza gitti. Bunun yanısıra yeni fiyat bilgileri de web sitesinde yer alıyor. Daha önce aylık 10 saat bedava WiFi kullanım hakkına sahip olan TTNET ADSL aboneleri, WiFi servisini kullanmak için yeni tarifeye göre ücret ödemek zorundalar. Aylık 10 saat kullanım için 3 TL’lik bir ücret belirlenmiş. TTNET abonesi olmayanlar için ön ödemeli seçenekler var, ancak bu seçeneklerin fiyatlarında kayda değer bir değişiklik yapılmamış. Aylık 30 dk kullanım 3.23 TL’ye sunulurken, 30 saatlik kullanım için de 76.11 TL’lik fiyat belirlenmiş.

İlgili — TTNET WiFi

Önceki HaberVodafone JetSMS ile kurumlara uzun mesaj kolaylığı tanıyor
Sonraki HaberSony Ericsson’un ilk çeyrek satışları yüzde 50 azaldı
  • yorumsuz

    300 dk olayını çok beğendim ayrıca ttnet ile avea işbirliğinide beğendim tam bir voltran olayı

  • robin hood

    biliyormusunuz. eğer ttnet wifi abonesi iseniz tüm wifi noktalarında internetden sınırsız veri indirebiliyorsunuz.

  • cengiz

    slm ya ben internet bu uçan ttnet 500 mb sınırı var 500 ü geçmemışım fatura gelış 77 lıra ne yapıcam bunu nasıl iptal ederım