Teknoloji

Wi-Fi 6 destekli ilk TP-Link modemi Deco X20-DSL Türkiye’de, işte fiyatı

tp-link deco x20-dsl türkiye fiyatı

TP-Link’in Wi-Fi 6 bağlantı destekli ilk modemi olan Deco X20-DSL, Türkiye’de satışa sunuluyor. Wi-Fi 6 ile Mesh teknolojisini bir araya getiren modemin fiyatı 1299 TL olarak belirlendi.

TP-Link’in Deco Mesh WiFi ailesinin bir üyesi olan Deco X20-DSL, Super VDSL2 desteğine sahip (geriye dönük tüm xDSL tipleriyle uyumlu) ve Mesh WiFi ağı oluşturan bir modem olarak tanımlanıyor. Şirketin belirttiğine göre, çok yüksek kablosuz bağlantı ihtiyacı olan tüketicilerin ihtiyacını giderecek olan modem, Super VDSL2 (Profil 35b) sayesinde 4K video, buluttan oyun, video konferans gibi yüksek hız gerektiren tüm uygulamaları sorunsuzca yapabiliyor. 350 M/sn artırılmış indirme hızı sağlayan modem ile oyundan film keyfine, yüksek hız gerektiren iş uygulamalarından online toplantılara kadar her şey sorunsuzca yapılabiliyor.

Deco X20-DSL, aynı zamanda Mesh ağ teknolojisine de sahip. Wi-Fi 6’nın sağladığı performansı mesh’in sağladığı geniş kapsama alanıyla birleştiren ürün, tüm evi kapsayan eksiksiz bir WiFi çözümü sunuyor. TP-Link, bu ürün ile Deco serisinin eksik olan modem parçasını da tamamlıyor ve çok daha verimli bir mesh ağı kurulmasını sağlıyor.

Çok geniş ve aynı anda çok sayıda cihazın ağa bağlandığı evler için ideal bir modem olan ürün, hem kablosuz hem kablolu bağlantıda yüksek hızlar sunuyor. Toplamda 1.8 Gbps kablosuz hıza sahip olan ürün, aynı zamanda üzerinde yer alan 4 adet Gigabit WAN/Lan girişi sayesinde yüksek hızda kablolu bağlantı desteği de sağlıyor.

Aynı zamanda yüksek güvenlik özellikleriyle de donatılan Deco X20-DSL modem, TP-Link’in ücretsiz HomeShield güvenlik paketi ile birlikte geliyor. Bu paket sayesinde tüm ağ ve ağa bağlı cihazların güvenliği üst seviyede sağlanıyor. Gerçek zamanlı IoT ve ağ koruması, güçlü Ebeveyn Denetimleri ve kapsamlı raporlar HomeShield’in sağladığı avantajlar arasında.

TP-Link’in iOS ve Android destekli Deco uygulaması ile kolayca kurulan ürün, yine bu uygulama üzerinden rahatlıkla her yerden yönetilebiliyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER