Tinder Online ile masaüstünde de kısmet aranabilecek

tinder webTinder artık sadece bir mobil uygulama değil. Şirket, uygulamanın “Tinder Online” adını taşıyan web versiyonunu duyurdu. Tinder web uygulamasıyla telefonlarındaki depolama alanı kısıtlı olan, gelişmekte olan ülkelere ulaşmayı amaçlıyor. Ancak masaüstü uygulamasının ofis çalışanlarının da işine yarayacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Tinder Online’a erişmek için tinder.com adresini ziyaret etmek gerekiyor. Masaüstü versiyonuna da Facebook hesabı üzerinden giriş yapılıyor. Uygulamanın tasarımı görece aynı olsa da, Tinder masaüstü uygulamasının mesajlaşmaya uygun biçimde optimize edildiğini belirtti. Masaüstünde sohbet ederken eşleşilen kişinin profiline de bakılabiliyor.

Tinder web uygulamasını 8 ülkede test ediyor

Tinder Online’a ilk etapta Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Endonezya, İtalya, Meksika, Filipinler ve İsveç’ten erişilebilecek. Şirket bazı ülkelerde SMS üzerinden giriş yapılabilmesini de test ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan Galaxy S21 Ultra ile S20 Ultra karşılaştırması

Samsung, 2020 ve 2021'in ilk yarılarında çıkan ve birbirinin takipçisi olan Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra modelleri için karşılaştırma niteliğinde bir infografik...

Apple’ın yeni etkinliği için beklenen işaret Siri’den geldi

Yeni Apple etkinliği için beklenen doğrulama, Apple'ın dijital asistanı Siri'den geldi. MacRumors sitesinin haberine göre, Siri'ye Apple'ın sıradaki etkinliğinin ne zaman olduğu sorulduğunda "20...