The Smurf Games: Şirinler ile spor zamanı

the-smurf-games-2

Şirinler tüm dünyanın en sevilen çizgi filmleri arasında yer alıyor. Şimdiki yetişkinlerin çocukluklarından kalma bir hatıra olan sevimli mavi yaratıklar, yeni animasyon filmleri ve mobil oyunları sayesinde günümüzün çocuklarıyla da buluşuyor. Mobil platformlardaki Şirinler oyunlarının en yenisi olan The Smurf Games, mavi kahramanların sporcu yönünü ön plana çıkarıyor.

the-smurf-games-3

The Smurf Games başlatıldığı zaman oyunculara ilk olarak oyunu anlatan kısa bir bilgilendirme videosu anlatılıyor. Söz konusu videoda oyunda bulunan tüm spor dalları gösteriliyor. The Smurf Games’te Şirinler olimpik sporları kendi dünyalarına uygun bir kurulum eşliğinde yapıyor.

the-smurf-games-5

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy Z Fold 3'ün ön kamerası için yeni iddia

The Smurf Games’de spor dallarının isimleri, Şirinler’in konuşma formatına uyarlanmış. Örneğin basketbolun adı “BasketSmurf” (BasketŞirin) adı değiştirilmiş. Engelli koşu ise “Smurf & Slide” (Şirinle ve Kay) ismini taşıyor. The Smurf Games’in oyun deneyimi ise kategoriden kategoriye farklılık gösteriyor. Ancak genel hatlarıyla oyun deneyiminin oldukça kolay olduğunu belirtmek gerekiyor. Kategorilerin kontrol yöntemleri de oyunculara seviye öncesinde anlatılıyor.

the-smurf-games-4

Oyuncular müsabakalarda kullanacakları Şirin’i, müsabaka öncesinde karşılarına çıkan ekran üzerinde seçebiliyor. Müsabakalarda kazanılan başarılar ve kilidi açılan kategorilerin sayısı arttıkça daha fazla Şirin arasından seçim yapılabiliyor. Her Şirin, hız, zıplama ve beceri konusunda ayrı yetenekler barındırıyor.

the-smurf-games-6

BasketŞirin ve Şirinle ve Kay dışındaki kategorileri oynamak için uygulama içi satın alma özelliğinden faydalanmak gerekiyor. Oyuncuların kategori kilitlerini kaldırmak için kategori başına 6,49 TL ödemesi gerekiyor. The Smurf Games’teki tüm kategorilerin kilidini kaldırmak içinse 20,99 TL ödemek yeterli oluyor.

the-smurf-games-8

Çocukların akıllı telefon veya tabletlerde oyun oynarken uygulama içi satın alma özelliğini kullanması, ebeveynlerin pek hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmasına neden olabiliyor. Ailelere bu tarz sürprizler yaşatmak istemeyen The Smurf Games’in yapımcısı Budge Studios, uygulama içi satın alma özelliğinden faydalanmak isteyenlerden öncelikli olarak kendilerine sorulan soruya yanıt vermelerini talep ediyor. Genellikle bir çarpma işlemi formatında yöneltilen soruya yanıt verilmesinin ardından uygulama içindeki satın alma işlemi tamamlanıyor.

the-smurf-games-7

Farklı yaş gruplarından pek çok kişinin severek takip ettiği ve artık klasik mertebesine erişmiş bir çizgi film olan Şirinler, 21. yüzyılın çocuklarına 21. yüzyılın iletişim araçları üzerinden ulaşıyor. Bu araçların en eğlencelilerinden biri olan The Smurf Games, uygulama içi satın almalar konusunda izlediği farklı doğrulama yöntemi sayesinde ebeveynlerin gözünü arkada bırakmayacak oyunlar arasında bulunuyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

Beats Studio Buds kablosuz kulaklık tanıtıldı, Türkiye fiyatı belli oldu

Son dakika sızıntılarının ardından Beats, bugün ikinci tam kablosuz kulaklık çifti olan yeni Beats Studio Buds'ı duyurdu. 149,99 dolarlık yurt dışı fiyatına sahip olan...

Microsoft Windows 10 desteğinin bitiş tarihini açıkladı

Microsoft, Windows 10 için verdiği desteği 14 Ekim 2025'te sonlandıracağını açıkladı. Bu tarih, işletim sisteminin çıkışından 10 yıl sonrasına tekabül ediyor. Microsoft, Windows 10'un...

Babalar Günü için hediye önerileri – Video

Babalar Günü için çok az bir zaman kaldı. 20 Haziran, yani önümüzdeki pazar kutlanacak olan Babalar Günü için henüz bir hediye düşünmediyseniz, alışverişe çıkmadan...

Google Workspace ve Google Sohbet şimdi herkesin kullanımına açıldı

Google bugün, Google hesabı olan herkesin kullanabileceği, Workspace uygulama ve hizmet paketindeki bazı değişiklikleri duyurdu. Google, Workspace uygulamalarının üç milyardan fazla kullanıcısı olduğunu söylüyor,...

Hades 13 Ağustos’ta Xbox ve PlayStation’a geliyor

Supergiant Games'in roguelike oyunu Hades, 13 Ağustos'ta Xbox ve PlayStation konsollarına geliyor. Oyun Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 için satışa sunulacak....