Teknoloji

Yeni The Sims 4 kitleri Riviera Retreat ve Cozy Bistro dağıtımda

the sims 4

Electronic Arts ve Maxis, PC’de EA uygulaması (Mac’te Origin üzerinden), Epic Games Store ve Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One sistemleri için 30 Mayıs itibarıyla dağıtıma çıkan The Sims 4 Riviera Retreat Kit ve The Sims 4 Cozy Bistro Kit’i tanıttı.

Riviera Retreat ve Cozy Bistro Kitleri ile oyuncular günlerini masmavi havuzların yanında, güneşin sıcak dokunuşu altında dinlenerek ve akşamları konforlu ve kullanışlı bir bistroda şık bir şekilde geçirebilecekler.

the sims 4
Riviera Retreat

Yeni The Sims 4 kitleri oyunculara farklı deneyimler yaşatacak

Riviera Retreat ile zamansız, antik veya günümüzün çağdaş stilleriyle bezenmiş en huzurlu alanları yaratabilecek, alçı dokular, dekoratif kemerler ve parıldayan şelaleleri rahat keten mobilyalar, hasır şezlonglar ve asma kaplı pergolalarla birleştirerek vahanızı çevreleyen rustik bir manzarayı kucaklayabileceksiniz.

  • the sims 4 cozy bistro

Cozy Bistro ise akşamları mum ışığında ve gün boyunca güneş ışınları altında en zengin kahveyi yudumlamak için muhteşem bir ortam yaratmanızı sağlayacak. Uzun cam pencere ve kapıları, cilalı metal aksanları, bistro masa ve sandalyeleri ve “vintage” duvar dekoruyla, komşularınızla veya arkadaşlarınızla görüşmek için konforlu, büyüleyici ve rahat bir ortamdan daha iyisi düşünülemez.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER