Eğlence

The Sims 4’ün yeni güncellemesi “Infants” oyuncularla buluşuyor

the sims 4 infants
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

EA, The Sims 4 Infants isimli yeni güncellemesini oyuncularıyla buluşturmaya başladı. Oyun için son olarak geçtiğimiz ay Growing Together isimli genişleme paketi duyurulmuştu. Infants ise bu paket öncesi baz oyun için büyük bir güncelleme niteliğini taşıyor.

Bu güncellemeyle beraber oyuncular, oyunda bir bebek (infant) evlat edinebilecek, yeni “etkileşim” türü Science Baby’yi deneyebilecek ve Create-a-Sim (CAS) özelliği sayesinde bebeklerini diledikleri gibi kişiselleştirebilecekler. CAS ile oyuncular, infant’ları için oldukça geniş bir gardıroptan istedikleri kıyafetleri seçebilecek, onların saç stillerini değiştirebilecek ve en önemlisi, kişiliklerini etkileyecek özellikler atayabilecekler.

Özelleştirmeler bunlarla sınırlı kalmayacak; Simmer’lar ayrıca, bebeklerinin geceleri rahat uyuyabilmesi için onlarca yeni mobilya ve malzeme ile hayallerindeki çocuk odasını tasarlayabilecekler.

the sims 4 infants

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi bebekler; ihtiyaçlarını, duygularını ve hislerini ifade edebilme becerisini geliştirmeye başlayacak. Her yaştan aile üyesi, bebeğin kişisel gelişimine katkı sağlayabilecek; bakıcılar, Changing Station ve Infant Playmat aracılığıyla ona bakmanın ve onunla oynamanın yeni yollarını keşfedebilecek. Ev halkı bebekle ne kadar çok etkileşime girerse aralarındaki bağ o kadar güçlenecek ve bu, onun yaşamı boyunca sağlıklı ilişkiler kurma konusundaki yeterliliğini etkileyecek.

The Sims 4 Infants güncellemesinin getirdikleri Growing Together ile daha iyi deneyimlenebilecek

The Sims 4 Infants ile sunulan oynanış mekanikleri 16 Mart’ta yayınlanacak Growing Together paketi sayesinde daha detaylı şekilde deneyimlenebilecek. Eklenti ile beraber oyuna -her Sim için üç adet olmak üzere- toplamda 18 adet keşfedilebilir Infant Quirks eklenecek ve bu, her bebeğin eşsiz olmasını sağlayacak.

The Sims 4’ü ücretsiz şekilde indirmenin mümkün olduğunu hatırlatmakta fayda var.