Eğlence

The Sims 4’te iki yeni kit için oylama başladı

the sims 4

EA’in yayıncılığını yaptığı ve Maxis’in yapımcı koltuğunda oturduğu The Sims 4’e, oyuncuların belirleyeceği temaları baz alacak olan yeni kitler geliyor. Oyuncular verdikleri oylarla kendi iç dünyalarını oyuna yansıtmak için bir fırsat elde edecek. Buraya tıklayarak seçimde oy kullanabilirisiniz.

Yapılacak olan oylama sadece tek seferlik olacak; yani ikinci bir tur yok. Oyunculara birbirinden ilginç iki seçenek sunulmakta ve her ikisi de hem Create a Sim, hem de Build Buy Kits kısımları için geçerli olacak. Oyuncular 21 Mayıs’ı 22 Mayıs’a bağlayan gece, 04:00’a kadar oylarını kullanabilecek ve kazanan temalar bir sonraki kit güncellemesinde yer alacak.

Oyuncular öncelikle aydınlık veya karanlık seçimi yapacaklar. The Sims fanatikleri dilerlerse içlerindeki aydınlık enerjiyi, eğlenceli ve renkli desenlerle bezeli “Gökkuşağı Stili” ile yansıtabilecek veya karanlık taraflarını kucaklayarak “Gotik Moda” ile gizemli taraflarını ortaya çıkartabilecekler.

the sims 4

The Sims 4 oyuncuları geçmiş ve gelecek arasında seçim yapacak

Kıyafet kısmının seçimini yaptıktan sonra oyuncular geçmişte mi, yoksa gelecekte mi yaşamak istediklerinin kararını verecekler. Oyuncular “Ortaçağ Kalesi”ni seçerek bir kale etrafında şekillenen krallık hayallerini gerçekleştirebilecek veya “Yüksek Teknolojiye Sahip Gelecek” temasıyla uzay çağı mimarisini, neon parlaklığı ve parlak metal yüzeylerle birleştirmeyi seçebilecekler.

the sims 4

The Sims 4 oyuncuları seçimleri bu adresten takip edebilecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER