The Sims 4 For Rent’in oynanış fragmanı yayınlandı

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Maxis tarafından geliştirilen The Sims 4’ün son genişleme paketi For Rent için yepyeni bir fragman yayınlandı. Bu fragman, genişleme paketinin oynanışına dair yeni detayları beraberinde getiriyor.

Yayınlanan fragmanda oyuncuların bir mülkün sahibi veya kiracısı olarak nelerle karşılaşacağı resmediliyor. Arıza veren tesisat da, Tomerang kasabasının kaba sakinleri de oyuncuların ilgi alanları arasında yer alıyor.

Bir mahalle sakini olarak gürültücü komşularınızla da uğraşacaksınız, bir topluluk oluşturmak için çaba da harcayacaksınız. Evinizin tamiratının sorumluluğunu almanın yanında birkaç farklı evin kontrolünü de üstlenebileceksiniz. Tomarang’daki yaşamın tam bir parçası olmak için bundan daha iyi bir fırsat olmadığı rahatlıkla söylenebilir.

The Sims 4 For Rent ne zaman yayınlanacak?

The Sims 4 For Rent, 7 Aralık’ta oyuncularla buluşacak. Bu eklenti paketini PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC ve Mac’te deneyimlemek mümkün olacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun