The Last of Us 2. sezonu HBO’dan duyuru geldi

Türkiye’deki bölümleri BluTV tarafından yayınlanan HBO yapımı The Last of Us için ikinci sezon onayı geldi. HBO, cuma günü yaptığı duyuruda, ilk sezon bölümleriyle büyük ilgi gören ve beğeni kazanan dizinin ikinci sezonu için duyuruyu yaptı.

The Last of Us 2. sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı veya kaç bölümün olacağı ile ilgili olarak henüz herhangi bir ayrıntı bulunmuyor. HBO, duyuruya yalnızca kısa bir video fragmanı ekledi, ancak en azından artık, dizinin daha fazlasının geleceğini biliyoruz.

Şimdiye kadar izleyiciler The Last of Us‘ı gerçekten çok sevdiler, dizinin ilk bölümünden geçen pazar günü yayınlanan ikinci bölüme yüzde 22 oranında izleyici artışının kaydedildiği belirtiliyor. İlk sezonda dokuz bölüm olacak, yani daha görülecek çok şey var.

Henüz birinci sezonun başlarında olduğumuz için, 2. sezonun tam olarak nereden başlayacağı belli değil. Birinci sezonun, ilk oyunun bittiği yerde bitip bitmeyeceğini henüz bilmiyoruz. Ancak 2. sezonun The Last of Us Part II‘nin birçok öğesini uyarlayacağını hayal edebiliriz.

The Last of Us’ın birinci sezon bölümleri her pazar ABD’de yayınlanıyor ve hemen ardından Türkiye’de de BluTV’de yayına giriyor. Üçüncü bölüm yarın yayınlanacak.

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun