Eğlence

Disney+’ın popüler dizisi The Bear’ın yeni sezonu için resmi açıklama geldi

the bear 3. sezon

İlk sezonuyla büyük başarı yakalayan ve senenin en çok konuşulan işlerinden birine dönüşen, ikinci sezonuyla ise kültürel bir fenomene dönüşen The Bear 3. sezon bölümleri için hayranlarını fazla bekletmeyecek. Dizi yeni bölümleriyle izleyicileriyle buluşmaya devam edecek.

Christopher Storer’ın yaratıcı koltuğunda oturduğu ve 13 dalda Emmy Ödülü’ne aday gösterilmiş, başrol oyuncusu Jeremy Allen White’a Altın Küre Ödülü kazandırmış dizi son sezonunda, izleyicileri kirli sandviç lokantalarını bir sonraki aşamaya geçirip güzel bir mekana dönüştürmeye çalışırken kendi dönüşüm hikayelerini izlediğimiz mutfak ekibiyle bizi yolculuğa çıkarmıştı.

Her biri geçmişle yüzleşmek ve gelecekte kim olmak istediklerini hesaba katmaya çalışırken onlara Olivia Colman, Jamie Lee Curtis, Sarah Paulson, Bob Odenkirk, Gillian Jacobs, Will Poulter, Jon Bernthal, Molly Gordon ve Joel McHale gibi yıldız isimler de eşlik etmişti. 

  • the bear 3. sezon

The Bear 3. sezon bölümleri yine Disney+’ta olacak

The Bear 3. sezon bölümleriyle Türkiye’de yine Disney+ ekranlarında olacak. Dizinin ilk iki sezon bölümleri de hâlihazırda Disney+’ta izlenebiliyor.