Tesla Powerbank ile akıllı telefonlara enerji verecek

tesla powerbankTesla denince herkesin aklına doğal olarak elektrikli otomobiller geliyor. Hafta içinde elektrikli kamyonu Semi ve ikinci nesil Roadster ile adından bir hayli söz ettiren şirket, bu rüzgardan başka ürünlerde de faydalanmayı planlamış gibi görünüyor. Tesla Powerbank ve Desktop Supercharger adını verdiği iki şarj ünitesini satışa sundu.

Powerbank, adından da anlaşılabileceği üzere hareket halindeyken akıllı telefonların şarj ihtiyacını karşılıyor. 3350 mAh kapasiteye sahip olan taşınabilir şarj ünitesi ile iPhone, iPad ve microUSB girişli cihazlar şarj edilebiliyor. Powerbank’in tasarımı ise Tesla Tasarım Stüdyosu’ndaki Supercharger anıtından ilham alınarak hazırlanmış.

Desktop Supercharger ise her tür şarj kablosu için bir USB yuvası işlevi görüyor.

Tesla Powerbank ve Desktop Supercharger stokları tükendi

Tesla Powerbank ve Desktop Supercharger’ın fiyat etiketine 45 dolar gibi yüksek bir rakam yazsa da, bu durum markanın hayranlarını etkilememiş gibi görünüyor. İki aksesuarın da stoklarının kısa süre içinde tükenmesini başka türlü açıklamak pek kolay değil.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....