Tesla Amazon, Apple ve Snap’ten yönetici transferi gerçekleştiriyor

tesla amazon Tesla bir süredir üst düzey yönetim kadrosundan önemli isimleri kaybediyor. Autopilot programının şefini ve güvenlik çözümleri konusundaki önemli bir yöneticisini başka şirketlere kaptıran elektrikli otomobil üreticisi, gidenlerin boşluğunu diğer üst düzey şirketlerden yaptığı transferlerle dolduruyor. Tesla Amazon, Apple ve Snap’ten yönetici transferi gerçekleştiriyor.

Daha önce Snap’te görev yapan ve özdevinimli öğrenme konusunda sektörün tecrübeli isimleri arasında bulunan Stuart Bowers, bir süre önce Tesla’ya katıldı. Bowers, yeni şirketinde mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapacak. Hem donanım hem de yazılım çalışmaları Bowers’ın sorumluluk alanında bulunacak.

Apple’ın teknoloji operasyonları lideri Neeraj Manrao ise Tesla’da Enerji Üretimi Direktörü olarak göreve başladı. Tesla’nın araç teslim hizmetlerinin sorumluluğunu ise Amazon’un lojistik direktörü Mark Mastandrea üstlendi.

Tesla Amazon, Apple ve Snap’in yanı sıra Walmart’tan da bir teknoloji yöneticisi transfer etti. Walmart’ın çevrimiçi market lideri Kate Pearson, Tesla’nın saha teslimat operasyonlarının başına getirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...