Telegram güncelleme ile çoklu hesap desteği ve yeni temalara kavuşuyor

telegram guncellemeTelegram güncelleme sıklığı yüksek bir uygulama değil. Servise yeni özellikler sıklıkla eklenmiyor. Dolayısıyla Telegram için yayınlanan güncellemelerin neler barındırdığına biraz daha dikkatle bakılıyor. Yılın son gününde yayınlanan güncelleme, popüler haberleşme servisinin kullanıcılarına işlevsel yenilikler sunuyor.

Güncelleme paketinde ilk olarak çoklu hesap desteği göze çarpıyor. Hızlı yanıt desteği de paketin sundukları arasında dikkat çekmeyi başarıyor.

iOS kullanıcılarına yeni bir Görünüm menüsü sunan Telegram, kullanıcılarının dört farklı tema arasında seçim yapmasına izin veriyor. Bu temalardan bazıları, kullanıcılar tarafından ekstra olarak kişiselleştirilebiliyor.

Paketin Android kullanıcılarına en büyük hediyesi ise çoklu hesap desteği oluyor. Telegram Android uygulamasının 4.7 versiyonuyla kullanıcılar uygulamaya farklı telefon numaralarına bağlı üç farklı Telegram hesabı ekleyebiliyor. Uygulamanın menüsü üzerinden bu hesaplar arasında geçiş yapılabiliyor.

Kullanıcılar sadece birine giriş yapmış olsalar da, üç hesaba gelen mesajlar için de bildirim alabiliyor. Bildirim gönderme ayarlarındaki değişiklik ise uygulama içindeki ayarlar menüsü üzerinden yapılabiliyor.

Telegram güncelleme ile hızlı yanıt desteğini tüm kullanıcılarına sunuyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Discord Threads adlı ileti dizileri özelliğini kullanıma sundu

Telegram güncelleme paketiyle kullanıcılarına hızlı yanıt desteğini de sunuyor. Bu destekten yararlanmak için sohbet ekranında gelen mesajı sola doğru sürüklemek yeterli oluyor. Bu destek hem iOS hem de Android’de Telegram kullanıcılarıyla buluşuyor.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...