Telegram güncelleme ile çoklu hesap desteği ve yeni temalara kavuşuyor

google news abone ol

telegram guncellemeTelegram güncelleme sıklığı yüksek bir uygulama değil. Servise yeni özellikler sıklıkla eklenmiyor. Dolayısıyla Telegram için yayınlanan güncellemelerin neler barındırdığına biraz daha dikkatle bakılıyor. Yılın son gününde yayınlanan güncelleme, popüler haberleşme servisinin kullanıcılarına işlevsel yenilikler sunuyor.

Güncelleme paketinde ilk olarak çoklu hesap desteği göze çarpıyor. Hızlı yanıt desteği de paketin sundukları arasında dikkat çekmeyi başarıyor.

iOS kullanıcılarına yeni bir Görünüm menüsü sunan Telegram, kullanıcılarının dört farklı tema arasında seçim yapmasına izin veriyor. Bu temalardan bazıları, kullanıcılar tarafından ekstra olarak kişiselleştirilebiliyor.

Paketin Android kullanıcılarına en büyük hediyesi ise çoklu hesap desteği oluyor. Telegram Android uygulamasının 4.7 versiyonuyla kullanıcılar uygulamaya farklı telefon numaralarına bağlı üç farklı Telegram hesabı ekleyebiliyor. Uygulamanın menüsü üzerinden bu hesaplar arasında geçiş yapılabiliyor.

Kullanıcılar sadece birine giriş yapmış olsalar da, üç hesaba gelen mesajlar için de bildirim alabiliyor. Bildirim gönderme ayarlarındaki değişiklik ise uygulama içindeki ayarlar menüsü üzerinden yapılabiliyor.

Telegram güncelleme ile hızlı yanıt desteğini tüm kullanıcılarına sunuyor

Telegram güncelleme paketiyle kullanıcılarına hızlı yanıt desteğini de sunuyor. Bu destekten yararlanmak için sohbet ekranında gelen mesajı sola doğru sürüklemek yeterli oluyor. Bu destek hem iOS hem de Android’de Telegram kullanıcılarıyla buluşuyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S22 ve Z Fold 4’te fiyat fırsatı N11’de (Günün Fırsatları)

Yeni bir akıllı telefon satın almayı düşünüyorsanız ve bütçe konusunda herhangi bir limitiniz yoksa, Samsung'un 2022 model iki amiral gemisi telefonu N11'de indirimli olarak...

Xiaomi 13 serisinin resmi tanıtım tarihi belli oldu

Xiaomi bu yıl, amiral gemisi akıllı telefonlarını geçen yıla göre biraz daha erken tanıtmaya karar verdi. Hatırlayacak olursanız, Xiaomi 12 serisinin Çin lansmanı Aralık...

Elon Musk: Twitter’a yeni kullanıcı kaydı tüm zamanların en yüksek seviyesinde

Bundan bir ay önce Twitter'ı devralan Elon Musk, mikro blog servisinin yeni kullanıcı kaydında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti. Kişisel hesabından platformun...

NASA’nın Orion uzay aracı Apollo 13’ün rekorunu kırdı

Artemis 1 Orion mürettebat aracı, bir NASA uçuşu için yeni bir rekor kırdı. Cumartesi günü Türkiye saatiyle yaklaşık 16.40'ta, Orion daha önce insan astronotları...

ÖNE ÇIKANLAR