Teknoblog Manşetler

Teknoblog yeni yüzüyle karşınızda

PAYLAŞ

Gerçek anlamda tasarım değişikliği yapmamızın üzerinden neredeyse 1.5 sene geçti. Bu zaman zarfında ufak değişikliklerle tasarımı zamanın şartlarına uygun hâle getirmeye çalıştık. Ancak bir süre sonra tümden değişiklik yapmak kaçınılmaz oluyor.

Yeni tasarım çalışmalarına geçtiğimiz ay başladık. Blog tasarımı konusunda işinin ustası olan Blogdestek ve Burak Dönertaş beklentilerimiz doğrultusunda bir tasarım hazırladı. Ortaya önceki tasarıma göre içeriği daha da ön plana çıkaran, bunun yanında sosyal ağlarla daha fazla entegre olmuş bir tasarım çıktı. Çalışmalar henüz tam anlamıyla bitmiş değil, bazı eksiklikler gözünüze çarpacaktır. Onları da en kısa zamanda kapatacağımızdan şüpheniz olmasın.

Başta Burak Dönertaş olmak üzere tüm Blogdestek ekibine çalışmaları ve gayretleri için teşekkür ederiz. Kendilerine olan güvenimizi boşa çıkarmadılar.

OKUYUN
Tidal yeni tasarımıyla müzik keşfi üzerine odaklanıyor

Yeni tasarımla ilgili görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

PAYLAŞ
 • Sefer İstemi

  Sade ve şık bir tasarım olmuş. Çok beğendim …

 • Burak

  Çok tatlı bir tasarım var, hayırlı olsun.

 • resul

  tasarım güzel, yeni yüzünü görünce sevindim doğrusu ama şunu da belirtmek isterim ki reklamlar gereğinden fazla dikkat dağıtıyor, dikkate alırsanız daha çok sevinirim

 • Emre Akbaş

  Sürekli takip ediyorum siteyi bir teknoloji tutkunu olarak, yeni yüzü de çok beğendim ve başarılı haberlerin ve yenilikleri takip eden ekibinize tebrikler :))

 • emrah

  çok başarılı bir site 1 yıldır takip ediyorum.
  emeği geçen herkese teşekkürler.
  yeni tasarım güzel ancak dikdörtgenler içindeki resimler görünmüyor bende, belki anlık bir sorundur ama eski tasarıma göre çok daha şık olduğu kesin.chrome kullanıcısıyım.