Teknoblog iOS ve Android uygulamaları yayında

Teknoblog ios

Teknoblog ziyaretçilerinden uzun zamandır mobil uygulamaların hazırlanması yönünde talepler geliyordu. Ancak iş iOS ve Android için uygulamalar hazırlayıp bunları ilgili uygulama mağazalarında yayınlamakla bitmiyor. Sonrasında bunların bakımı, zamanı geldiğinde yapılması gereken güncellemeler var. Tüm bunları en iyi şekilde yapmak için doğru aracı bulduk ve sonunda Teknoblog’un iOS ve Android uygulamalarını yayınladık.

Teknoblog iOS ve Android uygulamalarını iTunes App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde Teknoblog’da yayınlanan en son haberlere ister tüm kategoriler bir arada, isterseniz de en popüler kategoriler altında kolaylıkla erişebilirsiniz. Bunun dışında Teknoblog’un incelemeleri ve dosya konuları da uygulamaların başlıca bileşenleri arasında yer alıyor.

Teknoblog’un güncel teknoloji dergisi Teknoblog.Dergi’yi de Teknoblog iOS ve Android uygulamaları üzerinden sayfa sayfa okuyabilirsiniz. Ayrıca Teknoblog’un kısa teknoloji haberleri servisi Teknoblog 140 da mobil uygulamalarımızda yer alıyor.

İlerleyen zamanlarda Teknoblog mobil uygulamalarını yeni bölümlerle zenginleştirmeyi planlıyoruz. Bu arada siz de görüş, öneri ve yorumlarınızla bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...