Ted Lasso’nun üçüncü sezon bölümleri ilkbaharda yayınlanacak

Apple TV Plus platformunun en popüler yapımlarından biri olan Ted Lasso yeni bölümleriyle ilkbaharda yeniden izleyicilerin karşısına çıkacak. Apple’ın henüz kesin bir yayın tarihi açıklaması gelmediğini belirtmekte fayda var.

Yeni sezon hakkındaki detaylar şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak Apple tarafından paylaşılan görselde Jason Sudekis’in canlandırdığı Lasso ile Nick Mohammed tarafından canlandırılan Nate’in rakip teknik direktörler olarak karşı karşıya geldiği görülüyor.

İkinci sezonun finali düşünülünce bu ikili arasındaki ilişki, üçüncü sezonun hikayesinde önemli bir yer tutacak gibi görünüyor. Dizinin oyuncularından ve senaristlerinden biri olan Brett Goldstein ise dizinin üçüncü sezonuyla birlikte final yapabileceğini belirtmişti.

Ted Lasso Apple TV Plus’ın en popüler dizileri arasında yer alıyor

Yayın hayatına 2020’de başlayan Ted Lasso, Apple TV Plus’ın büyük ses getiren ilk yapımlarından biri olmuştu. Çok sayıda ödül kazanan dizideki hayali kulüp AFC Richmond, FIFA 23’te de oynanabilen takımlar arasına girmişti.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun