Teknoloji

TCL MoveAudio ailesine yeni üyeler; S108 ve S180

tcl moveaudio s180

TCL, gerçek kablosuz kulaklık ürün ailesinin yeni üyeleri olan TCL MoveAudio S108 ve S180’i tanıttı.

Yüksek performans sunacak şekilde geliştirilen gerçek kablosuz kulaklık TCL MoveAudio S180, bir kulaklıkta olması gereken özelliklerin tamamını uygun fiyatla ve kaliteden ödün vermeden bir araya getiriyor. S180, barındırdığı gelişmiş ses engelleme ve gürültü izolasyon teknolojileri sayesinde alanının en sürükleyici dinleme deneyimini sunuyor. Müzik dinlerken veya arama yaparken herhangi bir sorunla uğraşmak istemeyen kullanıcılar, dengelenmiş ses ve gelişmiş ses netliği özellikleriyle her an mükemmel bir deneyime ve tüm gün yeten bir pile sahip oluyor.

TCL MoveAudio kulaklıklarda farklı kullanım alanları için net ses sağlama ve ses özelleştirme imkânı bulunuyor. S600’ün güçlü Aktif Gürültü Engelleme özelliği ve S180’in çift mikrofonlu hüzme biçimlendirici algoritması ile ortamdaki gürültüden etkilenmeden arama sırasında söylenenleri duymak kolaylaşıyor. ANC (Aktif Gürültü Engelleme) teknolojisi sürükleyici bir ses ve gerçek kablosuz kulak içi kulaklık deneyimi için ortamdaki sesi kulağa göndermiyor. Ses engelleme teknolojisi dışında S108 ise, arama sırasında arkadaki sesleri ortadan kaldıran ENC teknolojisini kullanarak ortamdaki gürültünün konuşmayı etkilemesine izin vermiyor ve bu sayede kullanıcılar çevresi ile iletişimini koparmıyor.

TCL MoveAudio S108
TCL MoveAudio S108

TCL MoveAudio kulaklıklar, artırılmış bağlantı ve kolay kullanım imkânı da sunuyor. MoveAudio S600 ve S180’de bulunan Şeffaflık Modu sayesinde kullanıcılar kulaklığı çıkarmadan etrafındaki sesleri duyabiliyor. İki modelde de bulunan Akıllı Kullanım Tespiti ise kulaklık takıldığında veya çıkarıldığında otomatik olarak müziği başlatıyor ya da durduruyor. TCL Connect uygulaması ile birlikte kullanılabilen S600’ün özellikleri kullanıcının tercihine göre ayarlanabiliyor ve bu sayede kolayca kişiselleştirilebiliyor. Her modelin yeterli dinleme süresi ve batarya ömrü sunduğu MoveAudio ürün ailesi ihtiyaca bağlı olarak farklı özellikler barındırıyor.

TCL’in belirttiğine göre MoveAudio S600 8 saat dinleme süresi, 32 saat toplam pil ömrü sunuyor. Bu değerler S180 ve S108 için sırasıyla 6 saat dinleme, 32 saat toplam pil ömrü ve 6 saat dinleme ve 20 saat toplam pil ömrü olarak veriliyor. TCL MoveAudio kulaklıklarının tamamında Bluetooth 5.0 ve Google Hızlı Eşleme özelliği bulunuyor. Ayrıca Google Assistant ile uyumlu çalışabiliyor.

Tüm aktiviteler için güvenli dinleme deneyimi sunan TCL MoveAudio ürünlerindeki IP54 ve IPX4 özellikleri, su ve tere karşı dayanıklılık sağlarken kullanıcılar her aktivitede ve her koşulda müzik dinleyebiliyor. MoveAudio S600 ve TCL MoveAudio S180’de de 10mm hoparlör yer alıyor. TCL MoveAudio kulaklıklar güvenli dinleme ve gürültü kontrolüyle kullanıcıların müzik keyfini zirveye çıkarıyor.

Koyu Gri, İnci Beyazı ve Ultra Mat Siyah renk seçeneklerine sahip MoveAudio S600 1.499 TL’den satışta. İnci Beyazı ve Kömür Siyahı renk seçeneklerine sahip MoveAudio S180 1.049 TL’den satışta. İnci Beyazı rengiyle MoveAudio S108 699 TL’den satışta.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER