Tag Heuer Super Mario temalı akıllı saatini piyasaya sürüyor

Tag Heuer, Super Mario temalı saatinin işaretini kısa süre önce vermişti. Pek çok kişi, saatin hazırlıklarının sürdüğünü ve kısa vadede tanıtılmayacağını düşünmüştü. Ancak Wear OS işletim sistemli Tag Heuer Connected akıllı saatin bu özel versiyonu sonunda gözler önüne çıktı.

Tag Heuer henüz bu özel saatiyle ilgili tüm detayları paylaşmış değil. Şirketin internet sitesindeki sayaçta hâlâ tanıtım tarihi olarak 15 Temmuz olarak görünüyor. Ancak saatin özellikleri şimdiden ortaya çıkmış durumda.

45 mm. kasa, kozmetik değişiklikler dışında standart Connected akıllı saatten pek farklı değil. “Crown” üzerine M şeklideki Mario logosunun eklenmesi dikkat çekerken, saat için kırmızı kauçuk ve siyah deri olmak üzere iki kayış seçeneği sunuluyor.

Saatte “oyunlaştırılmış bir ödül sistemi” bulunduğu ve kullanıcıları hedeflerine ulaştıklarında Mario ya da Mushroom Kingdom temalı kutlama mesajlarının karşıladığı belirtildi. Kullanıcılara Mario temalı dört kadran seçeneğinin sunulduğu ifade edilirken, bunlardan birinin 1985 çıkışlı Super Mario Bros. oyunundan izler taşıdığı öğrenildi.

Tag Heuer, Super Mario temalı özel saatini 2150 dolar karşılığında satacak. Saat, 15 Temmuz’dan itibaren Tag Heuer’in internet sitesinde ve şirketin mağazalarında satışa sunulacak. Satışın belirli bölgelerde gerçekleştirileceğini belirtmekte fayda var.

Android 12L güncellemesi duyuruldu; katlanabilir telefonlar için kapı açacak

Bu yılki Android Geliştirici Zirvesi etkinliğinde Google; tabletleri, katlanabilir cihazları ve ChromeOS çalıştıran cihazları içeren daha büyük ekranlı cihazlar için yakında çıkacak bir güncellemeyi...

Oppo A54s tanıtıldı: Helio G35 işlemci, 5000 mAh pil

Oppo A54 mart ayında tanıtılmış, bundan bir ay sonra da telefonun 5G versiyonu gözler önüne çıkmıştı. Bu gruba şimdi de Oppo A54s eklendi. Akıllı...

Samsung One UI 4 tasarımını Windows PC’lerine getiriyor

Samsung, One UI 4 mobil arayüz tasarımını Galaxy Book serisi Windows dizüstü bilgisayarlarına getiriyor. Yeni tasarım Samsung Notes, Samsung Gallery ve Samsung Settings gibi...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun