Tag Heuer Android Wear 2.0 işletim sistemli yeni akıllı saatini 14 Martta tanıtabilir

google news abone ol

tag heuer android wear 2.0Tag Heuer Android Wear 2.0 işletim sistemli akıllı saatini mayıs ayında tanıtabileceğini geçtiğimiz ay açıklamıştı. 2015 çıkışlı Tag Heuer Connected’ın takipçisi olacağı söylenen akıllı saat, tahmin edilenden daha erken gözler önüne çıkacak gibi görünüyor.

Android Central sitesinde yer alan habere göre, akıllı saat Tag Connected Modular adını taşıyacak. Akıllı saatin 14 Martta tanıtılacağı söyleniyor. Saatte kişiselleştirilebilirliğin ön plana çıkacağı konuşuluyor. Tag Heuer’in değiştirilebilir kayışlarla da kişiselleştirilebilirliği destekleyeceği gelen haberler arasında yer alıyor.

Tag Connected Modular’ın özel bir otomatik saat başlığına sahip olacağı, dijital ve otomatik saat hareketleri arasında geçişi mümkün kılacağı belirtiliyor. Bu sayede kullanıcıların Android Wear 2.0 arayüzünde gezinebilmesi de muhtemel görünüyor.

Tag Heuer Android Wear 2.0 akıllı saatiyle başarısını tekrarlamayı amaçlıyor

Tag Heuer, ilk akıllı saatinde kendisine 20 bin satış hedefi koymuştu. Şirket, yüksek fiyat etiketine rağmen 50 binden fazla Connected satmayı başarmıştı. Tag Heuer, yeni akıllı saatiyle de aynı başarıyı tekrarlamayı amaçlıyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR