Teknoloji

Suya dayanıklı Meizu EP52 Bluetooth spor kulaklık Türkiye’de

Meizu, M5 Note ve M5s ile Türkiye pazarına yaptığı girişin ardından şimdi de bir kulaklık modelini ülkemizde satışa sunuyor. Meizu EP52 Bluetooth spor kulaklık, hafif olması ve sunduğu konfor ile spor yapanların öncelikli tercihleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Meizu’nun belirttiğine göre, EP52’de kullanılan geliştirilmiş silikon malzemesi esneklik ve sağlamlığı bir araya getirerek mükemmel bir tasarım sunuyor. Ağırlığı konusunda da neredeyse bir mucize yaratan EP52’de kullanılan malzemeler, geliştirilmiş yapısı ve özenle dengelenmiş tasarımı sayesinde ağırlığın omuz ve boyun bölgesine dağılmasını sağlıyor. Her biri sadece 3 gram ağırlığındaki kulaklıklar sayesinde egzersizinizi de yarıda bırakmak zorunda kalmıyorsunuz.

EP52’nin biyoselüloz diyaframı ve benzersiz tasarımı ayrıca diyaframın titreşim alanını genişletip, titreşim genliğini de artırıyor. Böylece aktarılan tüm sesleri duyabilir ve egzersiziniz sırasında güçlü basın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mıknatısları sayesinde birbirine tutturulabilen EP52 kulaklıklar aynı zamanda salon efekti sensörüne sahip. Kullanımda olmayan zamanlarda kulaklıkları birbirine mıknatıs özelliği sayesinde tutturarak isterseniz müziği duraklatabilir veya bir telefon çağrısını sonlandırabilirsiniz. EP52 kulaklıklar 5 dakika boyunca birbirine tutturulursa, cihaz kendini otomatik olarak kapatıyor.

Meizu EP52 sahip olduğu düşük pil tüketimi teknolojisine ek olarak, 130 mAh kapasiteli bir pille çalışıyor. Bu sayede, sekiz saate kadar müzik çalma, Bluetooth açık durumdayken 150 saat veya kulaklık kapalı olduğunda 700 saate kadar bekleme süresi sunuyor. EP52’yi şarj etmek ise sadece iki saat sürüyor.

IPX5 onayı ile suya karşı dayanıklılığı belgelenen EP52 ile terlemeye bağlı olarak kulaklıkta oluşabilecek zararlar konusunda artık endişelenmeye gerek kalmıyor. Sahip olduğu Bluetooth 4.1 desteği ile güvenilir bağlantı ve mükemmel ses deneyimi sunan EP52, İngiliz CSR 8645 Bluetooth yongası ve Qualcomm aptX dijital ses algoritması kullanıyor. Bluetooth 4.1 desteği ile ayrıca güvenilir bağlantı ve mükemmel bir ses deneyimi sunuyor.

Meizu EP52 kulaklığa KDV dahil 249 TL’den ulaşılabilirsiniz. Bu arada Meizu, sadece Sevgililer Günü’ne özel olarak, M5 Note veya M5s alanlara EP52 Stereo Bluetooth kulaklığı hediye olarak veriyor. 12-14 Şubat tarihleri arasında Genpa web sitesi üzerinden takip edilebilecek bu çok özel çalışma stoklarda sınırlı olacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER