Super Mario World ve diğer SNES klasikleri yeni 3DS’e geliyor

super mario world

Pilotwings, Super Mario World ve F-Zero gibi popüler SNES oyunları, artık Nintendo eShop üzerinden indirilebiliyor. SNES oyunları sadece yeni Nintendo 3DS ve yeni Nintendo 3DS XL’e indirilebilecek. Dolayısıyla söz konusu oyunların Nintendo 2DS veya orijinal Nintendo 3DS üzerinde oynanabilmesi mümkün olmayacak.

Nintendo önümüzdeki aylarda yeni Nintendo 3DS için daha fazla SNES oyunu yayınlamayı planlıyor. Super Mario Kart, Earthbound ve Donkey Kong Country, 24 Martta yayınlanacak. The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Metroid ve Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong Quest ise 14 Nisanda yayınlanacak.

Nintendo Direct üzerinden yapılan açıklamada, SNES klasiklerinin “Pixel Perfect Mode” adını taşıyan bir mod üzerinden oynanabileceğini belirtti. Böylelikle oyuncuların orijinal çözünürlükle oyun keyfi yaşamaları mümkün olacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...