Stranded Deep Epic Games’te ücretsiz oldu (28 Aralık)

Epic Games’in 28 Aralık 2020 tarihi için oyunculara vereceği hediye belli oldu. Avustralyalı oyun stüdyosu Beam Team Games tarafından geliştirilen Stranded Deep, bugün Epic Games Store kullanıcıları için ücretsiz oldu. Oyun 23 Ocak 2015 tarihinde Windows, Linux ve macOS platformları için piyasaya çıkmıştı. 21 Nisan 2020 tarihinde ise oyunun Xbox One ve PlayStation 4 versiyonu oyuncuların beğenisine sunuldu.

Hayatta kalma temalı oyunun ücretsiz verileceği duyurusu Epic Games’in resmi Twitter hesabından yapıldı.

Stranded Deep hikayesi

Gizemli bir uçak kazasının ardından Pasifik Okyanusu’nda bir başınıza mahsur kalmışsınız. Bu maceranın size sunduğu açık dünyada keşif duygunuzu tatmin edebilir, hayatta kalabilmek için oyunu kurallarına göre oynayabilirsiniz. Ancak Pasifik’in tehlikeli yaratıklarıyla karşılaşmaya ve çeşitli tehditlere hazır olmanız gerekiyor. Burada hayatta kalabilmek, sandığınızdan çok daha zor…

Stranded Deep oyunu sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista veya üzeri
  • İşlemci: 1.8GHz Intel dual-core veya eşiti
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik Kartı: Intel HD5500 veya  Minimum 512MB VRAM. Pixel Shader 3.0 destekleyen başka bir grafik kartı ( DirectX: Sürüm 9.0c  destekli )
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX600 or ATI HD7000 series with 2GB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Steam fiyatı 17 TL olan Stranded Deep oyununu Epic Games Store üzerinden 29 Aralık Salı Saat 18.59’a kadar edinebilirsiniz. Oyunun metacritic puanı ise PS4 platformu için 64. Eğer oyunu almak ve şu anda yüklemek istemiyorsanız, oyunu kütüphanenize ekleyebilir, daha sonra istediğiniz zaman bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Epic Games’in vereceği hediyeler ise henüz bitmedi. Şu ana kadar tamamen doğru giden sızdırılmış listeye göre yarın verilecek oyun ise Solitairica olacak. Verilecek hediye oyunlardan en hızlı şekilde haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

İLGİLİ HABERLER