Eğlence

Star Wars Jedi: Survivor için yeni hikaye fragmanı paylaşıldı

star wars jedi: survivor

Respawn Entertainment, EA ve Lucasfilm Games; 28 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için yayınlanacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın (SWJS) yeni hikaye ayrıntılarının üzerindeki perdeyi kaldıran bir fragman paylaştı.

Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen Jedi destanının yeni bölümü Survivor; oyuncuları galaksinin geleceğe dair umutlarını omuzlarında taşıyan, daha güçlü ve deneyimli bir Cal Kestis (Cameron Monaghan) ile buluşturuyor.

Star Wars Jedi: Fallen Order’daki olaylardan beş yıl sonrasını konu alan Survivor’ın yayınlanan yeni fragmanında Cal, Mantis Mürettebatı ile bir araya gelirken; Cere Junda (Debra Wilson), Greez Dritus (Daniel Roebuck), Merrin (Tina Ivlev) ve yeni “paralı asker” Bode Akuna (Noshir Dalal) gibi isimler oyuncuların karşısına çıkıyor.

İmparatorluğun gölgesinde kaderiyle yüzleşmek isteyen Cal’ın bu arayışı, onu ve arkadaşlarını “Bedlam Raiders”ın evi olan Koboh da dahil olmak üzere Star Wars evrenindeki yeni gezegenlere ve tanıdık sınırlara sürükleyecek.

Star Wars Jedi: Survivor “sinematik bir deneyim” vadediyor

28 Nisan’da yayınlanacak olan Star Wars Jedi: Survivor, yeni nesil konsolların tüm avantajlarından yararlanarak oyunculara “sinematik bir Jedi deneyimi” sunmayı vadediyor.

İLGİLİ HABERLER