Eğlence

Star Wars Jedi: Survivor’ın çıkış tarihine erteleme

star wars jedi: survivor
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Star Wars hayranlarının Cal Kestis’in hikayesinin yeni bölümünü oynamaları için ekstra 1,5 ay daha beklemesi gerekecek. Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından yapılan açıklamada, Star Wars Jedi: Survivor oyununun çıkış tarihinin 28 Nisan’a ertelendiği belirtildi. Daha önce oyunun çıkış tarihi 17 Mart olarak duyurulmuştu.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “Ekibin Respawn’ın kalite çıtasını tutturması, ekibe ihtiyacı olan zamanı sunmak ve oyuncularımıza hak ettikleri canlılığı sunmak için çıkış takvimimize altı hafta daha ekleme kararı aldık. Oyun tüm dünyada 28 Nisan’da yayınlanacak.”

Respawn Entertainment’ın açıklamasında bu ekstra sürenin hataları düzeltmek ve performansı, kararlılığı ve oyuncu deneyimini geliştirmek için kullanılacağı belirtildi. 28 Nisan’da merakla beklenen başka bir oyun olan Dead Island 2’nin de yayınlanacağını hatırlatmakta fayda var.

Star Wars Jedi: Survivor oyuncuları Fallen Order’ın beş yıl sonrasına götürecek

Star Wars Jedi: Survivor, Fallen Order’daki olaylardan beş yıl sonrasını konu alacak. Burada oyuncular daha yaşlı bir Cal Kestis ile karşılaşacak. Oyunda oyunculara Star Wars galaksisinde yeni dünyaları keşfetme imkanı sunulacak. Artık bir Jedi Şövalye olan Cal, yeni yeteneklere ve silahlara kavuşacak.

İLGİLİ HABERLER