Star Wars: Hunters bu yıl yayınlanmayacak

Star Wars: Hunters, Zynga tarafından geçtiğimiz şubat ayında mobil cihazlar için duyurulmuştu. Oyunun 2021’de yayınlanması planlansa da, işler düşünüldüğü gibi gitmemişe benziyor. Apple’ın iPhone 13 serisini tanıttığı etkinlikte oyun için etkileyici bir videoyu yayınlayan Zynga, oyunun çıkış tarihini de sessiz sedasız 2022’ye sarkıttı.

Videoda galaksinin dört bir yanından farklı karakterleri görmek mümkün oluyor. Bu karakterlerin her birinin kendine has özelliklerinin olduğu da belirtiliyor. Bu noktada Hunters’ın oyuncuların 4 kişilik takımlarla birbirlerine karşı mücadele ettiği arena temelli bir oyun olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Hunters’ın çıkışını 2022’ye bırakan Zynga, kesin bir tarih de açıklamadı. Oyun dünyasında ertelemelerin son zamanlarda yaygınlaştığını düşününce Hunters’ın gecikmesine de pek şaşırmamak gerekiyor.

Star Wars: Hunters için ön kayıtlar ise şimdiden açılmış durumda.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun