Spotify Yılın Özeti 2022 listelerini nasıl bulabilirsiniz?

Yılın son ayına geldiğimizde, geride bırakmakta olduğumuz 2022 yılının en’leri listelerini de yavaş yavaş görmeye başlıyoruz. Spotify da her yıl bu zamanlarda, “Wrapped” ya da “Yılın Özeti” olarak adlandırılan listeler yayınlar. Üstelik bu listeler her kullanıcı için kişiye özeldir. Spotify 2022 Wrapped listeleri sayesinde geride kalan yılda en çok dinlediğiniz parçaları, platformda ne kadar zaman geçirdiğinizi, en çok hangi türde müzikleri dinlediğinizi görebilirsiniz. Peki, Spotify 2022 Yılın Özeti listenizi nasıl bulacaksınız? Bu sorunun cevabı haberimizde yer alıyor.

Spotify 2022 Wrapped listenizi nasıl bulabilirsiniz?

Spotify Yılın Özeti 2022 listelerini nasıl bulabilirsiniz?

Spotify 2022 Wrapped listenizi bulmanız oldukça basit. Ancak bunun için mobil uygulamaya ihtiyacınız var.

Spotify mobil uygulamasını açın. En altta bulunan Ara sekmesine gidin. Burada Hepsine göz at başlığının hemen altında 2022 Özeti kutucuğunu göreceksiniz. Buna tıklatın.

2022 Özeti başlıklı sayfanızda yukarıdan aşağı doğru kaydırdığınızda 2022 yılında en çok dinlediğiniz parçalardan oluşan bir listenin yanı sıra Spotify Wrapped 2022 kapsamında, bu yıl için derlenmiş çeşitli listeler göreceksiniz. Bunların arasında podcast listeleri de bulunuyor.

Spotify 2022 Wrapped listelerini web’de görebilir miyim?

spotify wrapped 2022

Spotify 2022 Wrapped listenizi mobil uygulama üzerinden görseniz bile, bir akıllı telefonunuz olmasa veya Spotify hesabınız bulunmasa da, platformun 2022 Yılın Özeti listelerini web üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bunun için spotify.com/wrapped adresine gidin. Açılan sayfada cihazınıza Spotify uygulamasını indirmek için gidebileceğiniz App Store ve Google Play Store bağlantıları var. Ayrıca 2022’nin öne çıkan seslerini burada dinle bağlantısını göreceksiniz. Buna tıklatarak Spotify 2022 Wrapped listelerine erişebilirsiniz.

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun