Spotify Wear OS uygulaması için önemli güncelleme

Samsung Galaxy Watch 4‘ün tanıtılması ve yeni Google Wear OS sürümünün resmiyet kazanmasının ardından uygulama güncellemeleri de duyurulmaya başladı. Spotify da güncellenmiş Wear OS uygulamasını tanıtan ilk şirketlerden biri oldu.

Spotify’ın yenilenen Wear OS uygulaması, kullanıcıların doğrudan saatleri üzerinden müzik dinlemesini veya saatlerine müzik indirmesini mümkün kılıyor. Kısacası bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan da Wear OS işletim sistemli saatle müzik dinlenebiliyor. Spotify geçtiğimiz mayıs ayında Apple Watch uygulaması için de bu imkanı sunmuştu.

Spotify’ın resmi blogunda güncellemeyle ilgili olarak yayınlanan yazıda şu ifadeler yer alıyor: “Spotify kullanıcıları önümüzdeki haftalardan itibaren favori çalma listelerini, albümlerini ve podcast’lerini Wear OS akıllı saatlerinde dinleyebilecek. Spotify bileğinizdeyken koşarken, dans ederken, alışveriş yaparken, yemek pişirirken veya sosyalleşirken çok daha özgür olacaksınız. Buna ek olarak, müzik ve podcast’ler doğrudan akıllı saatlere indirilebilecek.”

Spotify Wear OS uygulaması için hazırlanan son güncelleme, Samsung’un en yeni akıllı saatlerinin yanı sıra Fossil, Mobvoi ve Suunto’nun akıllı saatlerine de indirilebilecek. Wear OS 2.0 ve üstü sürümlerle çalışan akıllı saatlerde de uygulama güncellenebilecek.

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...