Spotify ve Storytel arasındaki dikkat çekici sesli kitap iş birliği

Spotify bugün ses içeriği tarafındaki yelpazesini genişletecek önemli bir adımı duyurdu. Müzik dinleme servisi, Storytel ile iş birliğine giderek platforma yeni bir sesli kitap kataloğu eklenmesini sağlayacak.

Dünyanın lider sesli kitap platformlarından biri olduğu dile getirilen Storytel’in ücretli üyeleri, Storytel ve Spotify hesaplarını birbirine entegre edebilecek. Bunu yaptıkları takdirde Storytel sesli kitaplarına Spotify üzerinden erişim sağlayabilecek.

Storytel’in bulunduğu tüm ülke pazarlarında geçerli olacak uygulama ile sesli kitaplar Spotify’da yılın sonuna doğru kullanıcıların erişimine sunulacak. Storytel, Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Bu, iş birliğinin geçerli olacağı ülkeler arasında Türkiye’nin de olacağını gösteriyor.

Spotify’ın belirttiğine göre bu işbirliği, servis üzerinde sadece üyelere özel içerik sağlamak üzere, çeşitli yayıncıların ve içerik sağlayıcıların bir Spotify hesabı ile var olan üyelik oturumlarını doğrulamalarına olanak sağlayan, Spotify’ın çok yeni duyurduğu ve yakında hayata geçecek Açık Erişim Platformu konusundaki girişiminin bir parçasını oluşturuyor.

Spotify, 2021 yıl sonunda Açık Erişim Platformu ile ilgili daha fazla iş ortaklığı ve geniş seviyede bir kullanılabilirlik duyurmayı planlıyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun