Spotify Touch Preview ile şarkı keşfini kolaylaştırıyor

spotify-touch-preview-220115

Çevrim içi müzik denince akla gelen ilk platformlardan biri olan Spotify, kullanıcı deneyimini iyileştiren yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Spotify’ın bu doğrultuda görücüye çıkardığı son yenilik ise “Touch Preview” oldu.

Touch Preview sayesinde Spotify kullanıcıları, şarkılar için ön dinleme gerçekleştirebiliyor. Yine bu özellikle beğenilen şarkıların tek bir parmak hareketiyle Şarkılar bölümüne eklenmesi mümkün oluyor. Ön dinleme öncesinde çalan şarkı, ön dinlenmenin tamamlanmasının ardından kaldığı yerden devam ediyor.

Spotify Başkan Yardımcısı Stan Garmark, Touch Preview ile müzik keşfini bir üst seviyeye taşıyarak dinleyicilerine yeni şarkılar ile tanışmak için benzersiz bir yol sunduklarını dile getirdi. Garmark, Touch Preview sayesinde Spotify kullanıcılarının keşif için az, müzik dinlemek için çok zaman harcayacaklarını sözlerine ekledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...