EğlenceManşetler

Spotify Storylines Gaye Su Akyol’un yeni albümüyle Türkiye’de

spotify 2023 yılın özeti

Spotify’ın sanatçılar ve hayranları arasındaki bağı her zamankinden daha fazla güçlendiren özelliği Storylines, Türkiye’deki müzikseverlerle buluşuyor. Spotify Storylines, ilk kez, Gaye Su Akyol’un dördüncü stüdyo albümü “Anadolu Ejderi” ile kullanıcılara sunuluyor. 

Sanatçıların, şarkılarına dair yaratıcı süreçlerini ve anlatmak istedikleri hikayelerini dinleyicileriyle Spotify üzerinden buluşturmasını sağlayan interaktif ve paylaşılabilir bir deneyim olan Storylines, bugün Gaye Su Akyol’un yeni albümüyle Türkiye’deki kullanıcılara sunuluyor.

Sanatçıların seçtikleri görseller ve vurgulamak istedikleri metinlerle oluşturulan Storylines ekranları, sanatçılara kendi bakış açılarını ve hikayelerini dinleyicilere doğrudan ulaştırma özgürlüğü sunarken, dinleyicilere de sanatçıların iç dünyaları ve eserleriyle ilgili daha fazla fikir sahibi olma imkanı veriyor.

Spotify Storylines hikaye formatında deneyim sunuyor

Kullanıcı deneyimini maksimuma ulaştırma odağı ile sosyal medya hikayeleri formatında geliştirilen Spotify Storylines’ı kullanan dinleyiciler, hikayeler arasında kendi hızlarında gezinebiliyor.

Gaye Su Akyol, müzik dünyasında kadın eşitliğini güçlendirmeyi hedefleyen Spotify’ın müzik programı EQUAL kapsamında Kasım ayında New York Times Square’de boy göstermişti.