Spotify Star Wars gününü özel müzik listeleriyle kutluyor

spotify star warsStar Wars, ya da Türkçe ismiyle Yıldız Savaşları, sinema dünyasının en popüler serileri arasında üst sıralarda yer alıyor. Bu kadar özel bir serinin özel bir güne sahip olması da kulağa pek şaşırtıcı gelmiyor.

4 Mayıs tarihi, her yıl “Dünya Star Wars Günü” olarak kutlanıyor. Spotify Star Wars hayranlarının bu özel gününü kutlamak için kısa süre önce Game of Thrones’un yeni sezonunun başlangıcı şerefine yaptığı hamlenin bir benzerini gerçekleştiriyor.

Spotify’ın serinin fanatikleri için hazırladığı özel web sitesi, müzikseverler dinleme geçmişleri doğrultusunda kendileri için uygun görülen Star Wars karakterlerini görüyor.

Spotify, kullanıcılara, kendileriyle eşleştirilen karakterler için oluşturulan özel çalma listelerine erişim fırsatını veriyor. Yeni listeye, http://spotify-starwars.com/ adresi üzerinden erişilebiliyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...