Spotify Michelle Obama podcast’inin yayın tarihini açıkladı

Eski ABD Başkanı Barack Obama ve Michelle Obama, geçtiğimiz yıl yapım şirketleri Higher Ground aracılığıyla Spotify ile özel bir podcast anlaşmasına imza atmıştı. Bu anlaşmanın ilk meyvesi sonunda ortaya çıkmaya hazır hâle geldi. Spotify, Michelle Obama’nın podcast’inin ilk bölümünün yayın tarihini açıkladı.

The Michelle Obama Podcast” adını taşıyan programın ilk bölümü 29 Temmuz’da yayınlanacak. Spotify aboneleri dokuz hafta boyunca her hafta yeni bir bölümü dinleyebilecek.

Michelle Obama podcast’inde önemli kişisel ilişkilere ve bu ilişkilerin insanları nasıl şekillendireceğine odaklanacak. Programın ilk bölümlerinde ABD’nin eski First Lady’sine ünlü sunucu Conan O’Brien, Barack Obama’nın eski danışmanlarından Valerie Jarrett ile annesi Marian ve kardeşi Craig Robinson eşlik edecek. Hem Premium hem de ücret ödemeyen Spotify abonelerinin erişimine açık olacak podcast’te reklamlara da yer verilecek.

Michelle Obama’nın podcast’i, Spotify’ın önümüzdeki dönemde sunmaya hazırlandığı içerikler için bir tür “işaret fişeği” olarak değerlendirilebilir. Podcast yayıncısı olarak konumunu güçlendirmek isteyen şirket, aralarında Kim Kardashian‘ın da bulunduğu pek çok isimle anlaşma imzalamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Netflix The Crown ile Emmy ödüllerinde şov yaptı

Michelle Obama, Spotify için doğru bir seçim gibi görünüyor. Obama’nın biyografisi, sadece beş ay içinde 10 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Hem ABD kamuoyunda hem de dünya genelinde pozitif bir algısı olan eski First Lady, Spotify’ın podcast dinleme alışkanlığını kuvvetlendirmesine yardımcı olabilir.

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro modelleri Türkiye’de ön satışa çıktı

Apple'ın 2021 model iPhone 13 serisi telefonları geçen hafta ABD başta olmak üzere çeşitli ülkelerde ön satışa çıktıktan sonra, bugün itibarıyla mağazalarda satılmaya başladı....

Twitter Bitcoin ile bahşiş alma ve gönderme dönemini başlattı

Twitter, uygulaması aracılığıyla Bitcoin cinsinden bahşiş talep yeteneğini etkinleştirerek, kripto para biriminin bir ödeme yöntemi olarak kullanımını teşvik eden ilk büyük sosyal ağ oluyor....

F1 Rusya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

F1 Türkiye GP 2021 öncesindeki son yarış Rusya'da. Bu hafta sonu düzenlenecek F1 Rusya GP yarışında Verstappen ve Hamilton arasındaki şampiyonluk mücadelesinin nereye doğru...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun