Spider-Man: No Way Home filminin ilk fragmanı çıktı – Video

Sony Pictures, geçtiğimiz hafta sonunda internete sızmasının ardından, yakında vizyona girecek üçüncü Örümcek Adam filmi Spider-Man: No Way Home filminin ilk resmi fragmanını yayınladı. Söz konusu film Marvel Sinema Evreni’nin bir parçası olacak.

Fragman oldukça açıklayıcı ve önümüzdeki kışa girilirken vizyona girecek film hakkında epey detay veriyor. Eğer sinema salonuna gittiğinizde neler olacağı konusunda heyecanınızı en yüksek seviyede tutmak istiyorsanız, bu fragmanı izlemeyi pas geçmeniz yerinde olacaktır. Yine de, fragmanı izledikten sonra bile, gösterilen tüm parçaların birbirine nasıl bağlanacağı konusunda bir merak duyacak ve bu sayede filmi izlemeye yönelik heyecanınızı canlı tutacaksınız.

Şimdilik No Way Home‘un, 2019’da vizyona giren son film olan Far From Home‘daki jenerik ortası sahneden devam ettiğini söylemek yeterli olacaktır. Peter Parker, Örümcek Adam olarak ortaya çıkmanın sonuçlarıyla uğraşıyor ve sonuçta bununla ilgili olarak başına bir sürü olay geliyor.

Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık’ta vizyona girecek.

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...