Eğlence

Spider-Man 2’nin çıkış tarihi konusunda yeni açıklama

spider-man 2

Spider-Man 2, PlayStation sahiplerinin 2023’te çıkışını büyük bir heyecanla bekledikleri oyunlar arasında yer alıyor. Yılın sonlarında yayınlanması planlanan oyunun Insomniac’ın imzasını taşıyan son iki Spider-Man oyununun çizgisini sürdürüp sürdürmeyeceği merak ediliyor. Oyunun çıkış döneminin duyurulmasının üstünden uzun süre geçmiş durumda. Yeni bir açıklama, yeni Spider-Man oyununun söz verilen dönemde oyuncularla buluşacağı yönünde bir kez daha gösteriyor.

İlgili açıklamayı oyunda Peter Parker’ı seslendiren Yuri Lowenthal yaptı. Lowenthal, oyunun söz verilen tarihte çıkacağına inandığını dile getirdi. Yapımcıların bu konuda kendilerinden emin olduğunu söyleyen Lowenthal, Insomniac’ın bu konuda daima başarılı olduğunu belirtti.

Lowenthal, oyun hakkında yorumlarda bulunmayı da ihmal etmedi. Oyunu “hayret verici” seviyede iyi olduğunu söyleyen seslendirme sanatçısı, Spider-Man ve Spider-Man: Miles Morales’teki standartların korunduğunu dile getirdi.

Spider-Man 2’nin oynanış görüntüleri henüz paylaşılmadı

Spider-Man 2’nin oynanış görüntüleri henüz paylaşılmış değil. Ancak Miles Morales, PlayStation 5’te üst düzey bir görsel kalite sunmuştu. Yeni oyunun PlayStation 4 versiyonunu hazırlamayan Insomniac’ın tamamen PlayStation 5’e odaklanarak nasıl bir deneyim sunacağı merak ediliyor. Oyun 2022’nin sonbahar aylarında oyuncularla buluşacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER