Sony Xperia XZ2 Compact ve Xperia Z5 Compact yan yana görüntülendi

Sony Xperia Compact akıllı telefonlarını genellikle yılın ikinci yarısında tanıtıyor. Ancak 2018’de bu durum değişecek gibi görünüyor. Sony Xperia XZ2 Compact olduğu iddia edilen bir cihazı Xperia Z5 Compact ile yan yana gösteren bir fotoğraf internete sızdı.

İnternete sızan fotoğrafta görülen cihazın bir prototip olduğu ve nihai tasarımın değişmiş olabileceği söyleniyor. Ancak telefon kavisli hatlarıyla, Sony’nin 2018 Mobil Dünya Kongresi (MWC 2018) için paylaştığı tanıtımda verdiği işaretlere uygun bir profil çiziyor.

sony xperia xz2 compact
Xperia Z5 Compact (solda) ve Xperia XZ2 Compact (sağda)

Paylaşılan prototipte 3.5 mm. kulaklık jakının bulunmaması ve parmak izi tarayıcısının arka panele taşınmış olması dikkat çekiyor. Sony daha önceki telefonlarında parmak izi tarayıcısını kenardaki güç butonuna entegre ediyordu.

Sony Xperia XZ2 Compact 26 Şubat’ta tanıtılacak

Sony Xperia XZ2 Compact, 26 Şubat’ta düzenlenecek etkinlikte görücüye çıkacak. Sony’nin bu etkinlikte Xperia XZ2 Compact’ın yanı sıra yeni bir amiral gemisi telefonu ve orta segmentte konumlanan başka cihazları da tanıtması bekleniyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun