2021 model Sony Xperia Compact yeni sızıntıda görüldü

Sony Xperia 10 III ile ilgili sızıntılar kısa bir süre önce internette dolaşmaya başlamıştı. Bunlara şimdi de yeni Xperia Compact’a ait olduğu söylenen görseller eklendi. OnLeaks tarafından paylaşılan görsellerde, 2021 model Sony Xperia Compact görülüyor.

İddialara göre, yeni Xperia Compact telefonu Z ve XZ serisindeki selefleri gibi amiral gemisi bir cihaz olmayacak. Şirketin yeni telefonunu “uygun fiyatlı cihaz” olarak konumlandırdığı söyleniyor.

Akıllı telefonda 5.5 inç büyüklüğünde bir ekranın bulunacağı belirtiliyor. Bu ekranın üzerindeki çentik göze çarpıyor. Sony daha önceki Compact telefonlarında ekrana çentik yerleştirmemişti.

140 x 68.9 x 8.9 mm. boyutlarındaki telefonun ekran alt çerçevesinin büyüklüğü göze çarpıyor. Telefonun parmak izi tarayıcısının güç butonuna entegre edildiği ve aynı zamanda özel bir kamera tuşunun bulunduğu görülüyor. Cihazda 13 megapiksel ana kameraya 8 megapiksel ultra geniş açılı kameranın eşlik etmesi bekleniyor.

2021 model Sony Xperia Compact için oklar ilkbahar aylarını gösteriyor. Telefonun tanıtımının diğer Xperia cihazlarıyla birlikte şubat ayının sonlarında veya mart ayının başlarında yapılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GarageBand Lady Gaga ve Dua Lipa parçaları ile remiks yapmanıza fırsat veriyor

TikTok hikaye özelliğini test etmeye başladı

Twitter, Fleets adını verdiği hikaye özelliğinin fişini çekse de, bu format sosyal ağlar arasındaki popülaritesini koruyor. TikTok, The Verge sitesine gönderdiği e-postayla hikaye özelliğini...

Oppo yeni ekran altı kamera teknolojisini ve bir sonucunu sergiledi – Video

Oppo, ekran altı kamera teknolojisinin geldiği en son noktayı sergiledi. Şirket, teknolojinin en son sürümünde, ekranın bütünlüğünden ödün vermeden bir selfie kamerasının ekranın altına...

WhatsApp Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp duyurusu daha önce yapılan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Söz konusu özellik aktif edildiğinde gönderilen fotoğraf ve videolar alıcı tarafından bir...